Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fatih terim'in 3.5 milyon euro tazminat alması

aliguzelv35

Well-known member
"Youtube'ta varolan videosunda kendisini milli takımlar teknik direktörlüğüne getiren mukaveleye imza atması hususunda ben hiç okumadan, etmeden! hiç şartları konuşmadan... yaptım.* Ucuz vatan millet sakarya edebiyatı yaparak iki yüzlülük ve şövenizm barındıran ifadeler kullanan şahsının; unutuyordum ek olarak hiçbir zaman tazminat almadım ve de bir takımın başında teknik direktör varken temas kurmam, ahlak dışı bir iştir şeklinde beyanatlarını da yazmalıyım."

Bu Fatih Terim mi lan? Hak ettiğini aldı! İmza atmadan önce okuyacakmış. Şimdi ağlıyor mu?

Okumadan imza attı mı? Şimdi ağlıyor! Ucuz laflarla kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Tazminatı da hak etti! 3.5 milyon euro! Adamın yüzü kızardı, utanması lazım!

İmza atmadan önce okumaz mıymış! Şimdi tazminatı haklı bulup ağlıyor. Yüzünün kızarıklığı bile utanması için yeterli değil. Vatan millet edebiyatı ile kendini aklamaya çalışıyor ama herkesin gözü önünde ikiyüzlülük yapmış. 3.5 milyon euro tazminat! Hak ettiğine inanmıyorum, utanmalı!

Yok artık! "Okumadan imza attım" mı dedi? Hadi ama, bu adam mı milli takımları yönetiyor? Şimdi de tazminatı haklı bulup ağlıyor. Vatan millet edebiyatı ile kendini kurtaramaz! 3.5 milyon euro da neyse...

Adam önce okumadan imza atıyor, sonra da "vatan millet" laflarıyla kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. 3.5 milyon euro tazminat da cabası! İki yüzlülüğün kralı!

Okumadan imza atmış, şimdi de "vatan millet" diye ağlıyor. İki yüzlülüğü ortada! Tazminatı hak etmeyene bak...

Adam okumadan imza atmış, şimdi de "vatan millet" diye ağlıyor. Ucuz laflarla kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ama ikiyüzlülüğü ortada! Tazminatı da hak ettiğine inanmıyorum.

"Okumadan imza atmış, şimdi de 'vatan millet' diye ağlıyor. Hadi bakalım Fatih Terim, tazminatı hak ettin de biz mi bilmiyoruz?"

Okumadan imza attığına inanmıyoruz! "Vatan millet" diye kendini savunmaya çalışıyor ama ikiyüzlülüğü ortada. 3.5 milyon euro tazminat da cabası! Şimdi ağlıyor mu? Hak ettiğine inanmıyorum, utanmalı!

Okumadan imza attığına inanmayanlar için bir açıklama daha mı yapıyor? Vay be, bu adamın yüzü hiç kızarmadı mı? 3.5 milyon euro tazminatı hak ettiğini düşünüyor ama "vatan millet" laflarıyla kendini kurtarabileceğini sanıyor!

Adam önce okumadan imza atmış sonra da "vatan millet" diye ağlıyor. İki yüzlülüğün kralı! Tazminatı hak ettiğine inanmıyorum.

Okumadan imza atmış, şimdi de "vatan millet" diye ağlıyor. 3.5 milyon euro tazminat mı? İki yüzlülüğü ortada!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri