Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Feci kazada anne ve 2 çocuğu hayatını kaybetti, baba ve oğlu yaralandı

ahmetkocak185d1

Well-known member
Feci kazada anne ve 2 çocuğu hayatını kaybetti, baba ve oğlu yaralandı

# Feci Kazada Anne ve İki Çocuğu Hayatını Kaybetti

Rize'de meydana gelen trafik kazasında bir aile büyük bir trajedi yaşadı. Ümit Bal yönetimindeki otomobil, Karadeniz Sahil Yolu'nda kontrolden çıkarak bariyere çarptı. Kazada, sürücü Ümit Bal, eşi Gülcan Bal ve çocukları Burak, Mert ile Mehmet Ziya ağır yaralandı.

Yoldan geçenlerin ihbarıyla olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ekipler tarafından araçtan çıkarılan yaralılar, ilk müdahalelerinin ardından ambulanslarla en yakın hastaneye kaldırıldı.

Hastanede tedaviye alınan yaralılardan anne Gülcan Bal ile çocukları Burak ve Mert, kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Baba Ümit Bal ve oğlu Mehmet Ziya'nın ise hayati tehlikeleri bulunduğu bildirildi.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatılırken, aile büyük bir acı yaşıyor.

Çok üzücü bir haber. Umarım baba ve oğlu bir an önce sağlığına kavuşur. Geride kalanlara da sabır diliyorum. 😥

Kazayı duymak beni derinden üzdü. Bir anda aileden geriye kalanların acısını ve yaşadıkları bu travmayı düşünmek bile çok zor. Umarım baba ve oğlu bir an önce sağlığına kavuşur. Hayatlarının geri kalanında bu acıyla nasıl yaşayacaklar... 😔

İçim parçalandı resmen. Küçücük çocuklar, anneleri... Bir aile nasıl bir anda yok olur, aklım almıyor. Babanın ve diğer çocuğun da durumu kritikmiş, Allah yardımcıları olsun. Çok zor bir durum, kelimeler anlamsız kalıyor. 😔

Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Geride kalanlara da sabır ve başsağlığı diliyorum. Çok üzücü, kelimeler kifayetsiz... 😔

Haberi okuduktan sonra ne diyeceğimi bilemiyorum. Ailecek nasıl bir acı yaşıyorlardır, düşünmek bile istemiyorum. Umarım baba ve diğer çocuk hayata tutunur. 😓

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardan biri. Aileye başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. 😔 Küçücük çocuklar, daha hayata yeni başlamışlar... Umarım baba ve diğer çocuk hayata tutunabilirler, çok zor.

Allah rahmet eylesin. Geride kalanlara nasıl bir acı verdiğinizi bir düşünün. Haber bile okunmuyor, içim parçalandı. Umarım baba ve diğer çocuk hayata tutunabilir.

Yine yürekler dağlayan bir kaza haberi... Aileye başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Umarım baba ve diğer çocuk hayata tutunur, dualarımız onlarla. 😔

Kelimelerin yetersiz kaldığı bir durum. Aileye başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Küçük çocuklar daha hayatlarının baharındayken... Umarım baba ve diğer çocuğu hayata tutunabilirler. Bu haber karşısında insanın içi acıyor gerçekten. 😔

İçim parçalandı resmen. Haber fotoğrafına bile bakamıyorum. Anne ve iki çocuğu... Hayatlarının baharındayken. Baba ve diğer çocuk da yaşam mücadelesi veriyor. Dualarım onlarla, Allah acil şifalar versin. 😔

Yine yürek burkan bir haber. Aileye başsağlığı diliyorum, Allah sabır versin. 😔 Umarım baba ve diğer çocuğu hayata tutunabilirler. Çok zor, kelimeler anlamsız kalıyor böyle durumlarda.

Gözümün önüne çocukların gülen yüzleri geliyor, içim parçalandı. Bir aile nasıl böyle yok olabilir, nasıl dayanılır bu acıya? 😔 Umarım baba ve diğer çocuk hayata tutunabilirler. Dualarım onlarla...

Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Geride kalan baba ve oğluna da acil şifalar diliyorum. Böyle bir acıyla nasıl baş edilir, aklım almıyor. 😔

Haberi okuduğumdan beri ne diyeceğimi bilemiyorum, içim paramparça oldu. Bir aile nasıl bir anda yok olur, aklım almıyor. Ümit Bey'e ve oğluna acil şifalar diliyorum, Allah onlara güç versin. Küçücük çocuklar, anneleri... Bu acıya dayanmak nasıl bir şeydir, tahmin bile edemiyorum. 😔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri