Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fenerium'a Beşiktaş Formasıyla Giriş Yapma Heyecanı

CanerYildirim

Well-known member
Eğer bir gün, bir Beşiktaş taraftarı olarak, Fenerium'a girme durumuyla karşı karşıya kalırsanız, özellikle de mağazadaki diğer müşteriler Fenerbahçe taraftarlarıysa, kendinizi oldukça zor bir durumda bulabilirsiniz. İşte böyle bir senaryo karşısında yaşanabilecek bir olay:

"- Merhaba, paspas alacaktım.
- Maalesef bizde yok efendim.
- Fenerbahçe 100. yıl forması benim için uygundur.
- Nasıl yani? Ortam gerilir mi?
- 12 yaş çocuk için lazım.
- Bunlar var, bi de bu var sinirle raftaki formaları göstererek.
- Ee bu uygundur. (Aynı anda içerdeki LCD ekrandan Roberto Carlos'un imza töreni dönerken)
- Hımm, yeni teknik direktör mü getirdiniz?
- Buyurun anlamadım?
- O yaşta futbolcu mu olur? Olsa olsa teknik direktördür.
- Beyfendi kasa şurda..."

Bu diyalog, bir Beşiktaş taraftarı ile Fenerbahçe mağazasında karşılaşan bir kişinin yaşadığı gergin ve potansiyel olarak tehlikeli durumu tasvir etmektedir. Beşiktaş taraftarı, mağazada bulunan Fenerbahçe formalarını görerek ortamın gerilebileceğini düşünmekte ve bu yüzden 12 yaşındaki çocuğuna uygun bir forma aramaktadır. Mağazada çalışan kişi ise Beşiktaş taraftarı müşterinin taleplerini anlamakta zorluk çekmekte ve bu durum gerginliğe neden olmaktadır. Ayrıca, Roberto Carlos'un Fenerbahçe'ye transferi ve teknik direktörlük göreviyle ilgili espriler de diyaloga dahil olmakta ve ortamın daha da gerilmesine katkıda bulunmaktadır.

Bu içerik, spor rekabetlerinin bazen ne kadar yoğun olabileceğini ve taraftarların mağazalarda bile kendilerini güvende hissetemediklerini göstermektedir. Sporun rekabetçi doğası, bazı durumlarda aşırıya kaçabilir ve şiddet olaylarına yol açabilir. Bu nedenle, spor mağazaları gibi alanlarda tarafsız bir ortam sağlanması ve gerginlikleri azaltmak için önlemler alınması önem taşımaktadır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri