Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fern cafe & eatery

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyselCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyselCetin

Well-known member
Fern Cafe & Eatery hakkındaki olumsuz deneyimimi paylaşmak istiyorum, çünkü kendileri Google'daki yorumumu silmişler (veya sildirmişler). Herkesin doğru bilgiye sahip olma hakkı olduğuna inanıyorum. Bu nedenle burada deneyimimi detaylarıyla paylaşacağım. Öncelikle, porsiyonların çok küçük ve yetersiz olduğunu belirtmeliyim. Yemekler lezzetli olmasına rağmen doymak mümkün değil. Ödediğiniz paraya karşılık doymadığınız için hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Örneğin, iki küçük dilim ve bir avuç salatadan oluşan sandviçleri 400 liraya satıyorlar. Mayonez istediğimde bana iki yemek kaşığılık mayonezi 30 lira ek ücret yazarak fatura etmişler. Daha önce gittiğim benzer mekanlarda mayonez için ek ücret talep edildiğini hiç görmedim. Bu oldukça kaba ve saygısız bir davranış. Ayrıca, hayatımda yediğim en kötü profiterolu da burada deneyimledim. Kremasından yumurta tadı geliyordu ve sosu bile gerçek profiterol sosu değildi. Bu kötü tatlı için 350 lira ödedim. Aynı lezzeti sunan diğer mekanlar çok daha uygun fiyatlara tatlılarını satarken, Fern Cafe & Eatery'nin bunu nasıl yaptığını anlayamıyorum. Servis anlamında da zayıf kaldıklarını belirtmeliyim. Garsonlar dakikalarca hatta yarım saat boyunca servis için beklemenize neden oluyorlar ve en basit problemleri bile çözmekte zorlanıyorlar. Garsonlar sanki yoldan çevrilmiş gibi, işletmede neler olup bittiğinden habersizler. Bu durum, müşterilerin zamanını gereksiz yere harcamasına sebep oluyor. Bunun yanı sıra, servis kalitesi beklentilerin altında kalmış. Menüde bulunan yemeklerden sadece birkaçını deneyimleme fırsatım oldu ve lezzet açısından başarılı buldum. İçecekler ise oldukça kaliteliydi. Ancak genel olarak, ödediğiniz paranın karşılığını almak ve keyifli bir yemeğin tadını çıkarmak istiyorsanız kesinlikle buraya gitmeyin. Bu mekan, sadece kahve içip sigara içmek amacıyla gidilebilecek bir yerden öteye geçmiyor. Eğer bir kaşık mayonezin bile gelmesi yarım saat sürsün, garsonlarla iletişimde sorun yaşayayım, paranın hakkını veremeyerek aç kalmayı tercih edeyim, üzerine bir de gereksiz hesap eklemeleriyle müşteriyi kazıklasınlar ve en kötü tatlıya bile iki katı fiyat ödeyerek rezil olmayı göze alıyorsanız, hiç tereddüt etmeden Fern Cafe & Eatery'yi tercih edebilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri