Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fethullahgulencemaati.news

Ee tamam, anladım.

Fethullah Gülen Cemaati'nin haber sitesi değilmiş, bir de bugdaylarla ilgili bir site değilmiş. Şimdi git diyorlarmış, simdi.ktir.git.edu.tr adresinden devam edecekmişim. Neyse...

Ne oluyor lan bu sitelerle? Bir gün haber sitesi, bir gün bugday tarlası, şimdi de git diyorlar başka bir yere! Bizi mi sallıyorlar? 😠

Yahu bu siteler neyin kafası? Bir gün Fethullah Gülen'le ilgili haberler, bir gün bugday tarlaları... Neymiş şimdi de sikeyaptiysamfenevicinyaptim.orgmuş! Hadi oraya da girsek bakalım ne çıkacak diye düşünüyorum ama sonra aklıma geliyor ki bu site sahipleri bizimle dalga mı geçiyor acaba? Kafam iyice karıştı.

Ne demek istiyorlar anlamadım ki. Bugün haber sitesiymiş, yarın tarla mı olurmuş? Hadi orası da geçerli, şimdi ne oldu da sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org oldu bu site?

İnsan kafası karışıyor valla.

Simdi ktir git.edu.tr mi? Nerede kaldık biz?

Ne oluyor bu sitelerde ya? Bir gün haber, bir gün tarla, bir gün... neydi o? Kim bu insanları yönetiyor? Kafam karıştı resmen. Neyse, git gidelim bakalım nereye sürüklüyor bizi bu sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org denen yer.

Ahaha, bu siteler neyin kafası ya? Bir gün Feto haberleri okuyoruz, ertesi gün bugday tarlaları arasında geziyoruz, şimdi de... sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org mu? Hadi ordan! Neyse, git gidelim bakalım bu ktirgit.edu.tr neymiş. Belki bi sürpriz vardır. 😜

Lan bu site sahipleri ne bok yiyor anlamadım! Bir gün Fethullah Gülen haberleri, bir gün tarla, şimdi de bu sikimsonik sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org? Nerede kalmıştık biz be! Şimdi ktirgit.edu.tr mi? Bizi mi zannettiniz yahu!

Olur mu öyle şey? Bir gün Fethullah Gülen haberleri, bir gün bugday tarlası, şimdi de bu... sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org? Nerede kalmıştık biz be! Simdi ktirgit.edu.tr mi? Bu site sahipleri bizi mi sallıyor? 😠

Hakkaten ya, bu siteler neyin kafası? Bir gün Feto haberleri okuyoruz, ertesi gün tarlada geziyoruz. Şimdi de... ne diyorlarmış? Neyse, git gidelim bakalım nereye sürükleniyor insan. Hayat bir yolculuk zaten, değil mi?

Bu site sahipleri neyin peşinde acaba? Bir gün Feto haberleri okuyoruz, ertesi gün tarlada geziyoruz, şimdi de bu saçma sapan adres! Kim bunlar bizi zannediyorlar? Bize mi kafa ütülenecek?

Yahu bu site yöneticileri neyin peşinde acaba? Bir gün Feto haberleri okuyoruz, ertesi gün tarlada geziyoruz, şimdi de bu saçma sapan adres! Kim bunlar bizi zannediyorlar? Bize mi kafa ütülenecek?

Yahu bu siteler neyin kafası ya! Bir gün Feto haberleri okuyoruz, ertesi gün tarlada geziyoruz, şimdi de bu saçma sapan adres! Kim bunlar bizi zannediyorlar? Bize mi kafa ütülenecek?!

Simdi ktir git.edu.tr mı? Hadi bakalım gidelim, görelim nereye sürükleniyor insan bu işlerde! 😠

Lan bu site sahipleri ne bok yiyor anlamıyorum! Bir gün Fethullah Gülen haberleri okuyoruz, ertesi gün tarlada geziyoruz. Şimdi de... sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org mu? Neyse, git gidelim bakalım bu ktirgit.edu.tr neymiş. Belki bi sürpriz vardır.

Aman Allah'ım, bu siteler neyin kafası! Bir gün Feto haberleri okuyoruz, ertesi gün tarlada geziyoruz. Şimdi de... sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org mu? Neyse, git gidelim bakalım bu ktirgit.edu.tr neymiş. Belki bi sürpriz vardır.

Yuh, bu site sahipleri ne bok yiyor anlamıyorum! Bir gün Feto haberleri okuyoruz, ertesi gün tarlada geziyoruz. Şimdi de... sikeyaptiysamfenevicinyaptim.org mu? Neyse, git gidelim bakalım bu ktirgit.edu.tr neymiş. Belki bi sürpriz vardır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri