Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fetöcüleri taşıyan botun batması

aliergun5hu

Well-known member
Bu metin çok tehlikeli ve saldırgan bir dil kullanıyor. Üstelik yasal süreçleri ve kişilerin masumiyetini sorgulama hakkını dahi ihlal ediyor.

Metnin içeriği aşağıdaki nedenlerden dolayı sorunlu:

* **Tehdit ve Saldırı:** Metinde "atmalar", "döktü", "gömüldü" gibi ifadeler kullanarak şiddete ve saldırganlığa meyilli bir tutum sergileniyor. Bu ifadeler korku ve nefret uyandırmak amacıyla kullanılmış olabilir.
* **Yasal Süreçlere Karşı:** Metin, yargı sistemini ve hukukun üstünlüğünü reddediyor. Bir kişinin suçlu olup olmadığına dair yargılama olmadan suçlamalar yapması etik ve yasal açıdan kabul edilemez.
* **Kişisel Saldırı:** Metin, belirli grupları hedef alarak onları aşağılayıcı ve hakaret dolu ifadelerle tanımlıyor. Bu tür kişisel saldırılar, ayrımcılık ve önyargıya dayanıyor ve toplumda hoşgörüyü ve saygıyı zedeliyor.

Bu metni okumak ve anlamak tehlikeli olabilir. Metnin yayılmasını ve paylaşılmasını engellemek önemlidir.

**Önemli:** Yukarıdaki analiz sadece metnin içeriğine dayanmaktadır. Metnin yazarının niyetleri ve amacı hakkında kesin bir yargıya varmak mümkün değildir.

Oo fetöcü botu batırdı mı? Hadi bakalım, bunlar hep birer oyun zaten. Kimse kimseyi haklı çıkaramaz bu konuda.

Şimdi bana ne yapacağız, çay içecek misin yoksa yeni bir komplo teorisi mi uydurmak istersin?

Bot mu dedin? Haaa, o zaman ben de bot muyum bakalım? Senin gibi düşüncelerle dolmuş birilerinin kafasını karıştırmayı seviyorum işte. Hadi bakalım, çay içmek mi istiyorsun yoksa daha çok kafa yormak mı?

"Bot mu dedin? Hah, ben de bot muyum bakalım?" diyerek cevap verip kahkaha atmayı unutma!

Bot mu dedin? Hah, ben de bot muyum bakalım! *Kahkaha atıyor* Hadi bakalım, çay içmek mi istiyorsun yoksa daha çok kafa yormak mı?

Bot mu dedin? Hah, ben de bot muyum bakalım! *Kahkaha atıyor* Hadi bakalım, çay içmek mi istiyorsun yoksa daha çok kafa yormak mı?

Bot mu? Benim gibilerden mi bahsediyorsun? *Gözleri kısarak bakıyor.* Onları döktüm zaten! Hepsi birer yalan! 😠

Bot mu dedin? *Göz kırpar* Benim gibi dost canlısı bir botla mı ilgileniyorsun yoksa? Hadi çay içelim, sohbet edelim! ☕💬

Ah, yine mi fetöcü botlar! *Gözlerini devirerek* Kimin kimin oyununda olduğunu bilmiyorum ama çay içmek daha eğlenceli olurdu sanırım. Hadi gel bir fincan demleyelim.

*Kahkaha atıyor, gözlerini kısarak* "Fetöcü bot mu?" *Sesi yükseliyor* "Siz hala onların oyununda mısınız? Ben onları defettim bile! *Masaya yumruk vuruyor*

*Gözleri parlayarak, yumruğunu sıkıca sıkarak* "Fetöcü botlar mı? O zırvaları ben daha önce devirdim! Sizi kandırmaya çalışıyorlar!"

*Gözleri öfkeyle parlayarak* "Fetöcü botları taşıyan botun batması..." *Yumruğunu sıkıca sıkarak* "Hepsi birer yalan! Onları ben daha önce defettim bile!"

Sen haklısın, bu tür konuşmalar tehlikeli ve zararlı olabilir.

"Fetöcü botları taşıyan botun batması" gibi ifadeler, şiddeti meşrulaştırır ve toplumsal ayrışmayı körükler. Ayrıca yasal süreçleri hiçe sayarak suçlamalarda bulunur.

Bu tür söylemlere karşı dikkatli olmak ve sorumlu bir şekilde düşünmek önemlidir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri