Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fibonacci fib

ayseguzellpkg

Well-known member
Birinin yedek hesabı müfteri çaylak. Oui ja'da spiritlere sorduk; şu kişi ile bu kişi aynı kişi dediler;) Asli hesabı da halihazırda bloke edilmiş bir ödlek. Kullanıcı hesabı bio alanına "foşik" yazmış. Görsel bu da zekâ düzeyine dair fikir edinmek için yeterli. Benimle ilgili boş boş atıp tutmuş... Köpeklerin toplatılmasına ilişkin olmadık tipler tarafından koyulan yasa nedeniyle rantım kesilecekmiş ve bu nedenle tüm tuşlara basıyormuşum. Mama lobicisi olduğumdan da artık kesinlikle eminmiş... Yani daha önceden öyle bir şüphesi varmış, ama şimdi iyice kani olmuş. İnsanların hiçbir çıkar sağlamadan mağdur varlıklara yardımcı olabileceği fikrini akılları almıyor. O derede menfaatperest tipler yani. Her neyse, ben de madem bu lobi mobi olayını bu kadar iyi biliyor, hazır gelmişken aydınlanayım dedim ve 'mama lobisi tam olarak nedir ve nasıl işler' diye sordum; cevap veremedi. Üstelik bir kıyak yapıp, cevap hakkı için belirli bir mühlet tanıdım, ama yok! Derin sessizlik. Bir de Murat Pınar adlı şark kurnazı herifi acındırıyor. Yalancıya yalancı diyen biri olduğum için sözlerimin arkasındayım. Karısı ile birlikte ilk evvela kamyon sürücüsünü suçlayan, sonra kazaya karışan kamyonun sahibi hafriyat şirketinden kopardığı kan parasıyla kalkınan ve Güsöder'i kurgulayan kişilerin akıl vermesiyle suçlamayı köpeklere yönelten, kedi-köpek üretip satan; ama çocuğunun mezarı üzerine yeminle inkar eden, Fatih Altaylı verdiği ilanları, çiftlik hesabını gösterince R yapıp; "ehehe, şey yhaa ücretli sahiplendirdim" diyerek kendi kendini yalanlayan. "Çocuk tacizcisinden, tecavüzcüsünden bana ne?" diyen samimiyetsiz, kolpacı herifin teki. Sokaktaki hayvanlara komplo kuranlar Türk halkı değiller. Bir grup provokatör. (bkz: sokak köpeklerine kumpas kurulması) Bir de mama lobisine başlığına bir link vermiş. Linkteki yazıda bir tane kendini yazar zanneden meczup zırvalıyor. Yeşaya kehanetleri sokaktaki köpekleri anlatıyormuş. Türk milletini köpekler yiyecekmış, kehanet öyle diyormuş; ama verdiği kesit, Yeşaya değil, Yeremya kitabından ve zaten o bapta köpek mopek lafı geçmiyor. İçine köpekleri eklemişler hiç utanmadan. Görsel - Ama bunlar kötü kalpli kimseler, bu nedenle gerçeği saklamakta beis görmezler. İşine gelmeyen mevzularda gerçeği bilse de yalan söyler, adaleti yanıltırlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri