Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Fikret Orman kimdir?"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan RabiaKoc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

RabiaKoc

Active member
Fikret Orman'a haksızlık yapılıyor. Birçok şeyi eleştirmeme rağmen eleştirmiyorum çünkü gerçekten söylenecek çok şey var. Ancak Quaresma ve İbrahim Toraman diye bağıranlarla aynı düşüncede değilim. Veli Kavlak gibi bir oyuncu sahada varken, gece boyunca şampanya içen kişinin adını haykırmam. Bu koşullar altında istifa çağrısı yapmıyorum, hoca neden takımı oynatmıyor diye de girmiyorum konuya. Bazı şeylerin ne kadar kolay geldiğine şahit oluyorum. Galatasaray'ın devre arası transferlerine harcadığı parayı düşününce bizim bütçemizin çok üzerinde olduğunu fark ediyorum. Ne bekliyorsunuz ki? Takım uzun süre şampiyonluk yarışında yer aldı, hala ikinci sırada yer alıyor. Demirören döneminde birçok hata yaptı, yıllarca sabrettiniz. Fikret Orman'ın yönetimi eleştirilmesine neden bu kadar tepki var, anlayamıyorum. Taraftarla iletişiminden memnun olmadığımız doğru ama bence sorun, tehditkar tavırlarınızdan kaynaklanıyor. Eğer biz taraftarız, işimize bakarız diyerek gelseydi, belki de böyle olmazdı. Fikret Orman'ın yanında biz taraftarların da zarar gördüğünü düşünüyorum artık. Yönetim konusu gündeme geldiğinde taraftar tepkilerini hiç sevmiyorum. Ortaya çıkaracakları aday bile yok. Hasan Arat'ı aday olarak gösterecekler, en fazla AKP destekli Murat Aksu ve TJK Serdal Adalı ile. Sonra da gelir, "top class" yıldızlar. Robinho'lar, Quaresma'lar filan... Ben, sizin olduğunuz sürece bu başkanı eleştirmeyeceğim. Açıkça söylüyorum. Yoksa eleştirilecek yönleri var ama karşıt görüşünüz çok daha çirkin. Bazı taraftarlar Quaresma ve İbrahim Toraman diye bağırınca utanmış olmalıdır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri