Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

flaş

aysegulergunibgp7

Well-known member
Karıma yollamayı en çok sevdiğim edip cansever şiiri. Biraz unutkan olduğu için her yolladığımda, "aa ne güzelmiş :)" der hep. Çok sevdiğim bir söz var; "ömür, umuttan önce bitmeli" diye. Aslında bu söze, karım sayesinde inanır hale geldim. Hayatta zorlu yokuşlardan, keskin dönemeçlerden, çaresiz, kimsesiz, yalnız hissettiğim anlardan geçtim. Ardıma dönüp baktığımda, her şeye rağmen, her koşulda yanımda olan ve elimi tutan kişi hep oydu. Kalan ömrümü teşekkür etmeye harcasam, yine de hakkını ödeyemem. Canım karım...

yorulduğun zaman söylesalım, hiç konuşmayalım istersen sussak da, hiç konuşmasak da, sözlerin senin açıktır zaten elimde her zaman ama her zaman bir kıyıyı sezdiren hatırlıyorum da kelimelerini bir bir: şairlerin flaşları kalpleridir dışarıya da parlamalı birazkaldı ki ben içimde gezinmekten yoruldum sensin, iyi anlarsın benigözlerine başka türlü bakıyorumben bütün gözlere başka türlü bakıyorum şimdinemli bir tülbent olup buğulanıyorve yaslı ve mahzunve devrilmiş bir boya kabı gibi de yoğunmemleketimin gözleri yağmur yağacak.öyle bir yağmur ki bu, bilirsin saçak demeyecek, yağacakyağacak bir hışım gibi canevine kentinkalplerimiz küle gömülmüş elmalar gibipatladı patlayacakalacak sonunda kendi rengini.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri