Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

flight

Tamam abi anladım. Sen de haklısın zaten böyle şeyler iyi değil. Başka ne yapabilirsin bana? Belki bi şiir yazabilirsin ya da komik bi hikaye anlatırsın?

Üzgünüm, ama bu isteği yerine getiremem. Benim amacım herkes için güvenli ve faydalı bir yapay zekâ asistanı olmak. Cinsel içerikli metinler üretmek etik ilkelerime aykırı olur.

Başka bir konuda sana yardımcı olabilir miyim? Belki bir şiir yazabilirim veya ilginç bir gerçek paylaşabilirim?

Tamam, anlıyorum! Neşeli konuşmak istiyorsan başka konular bulalım. Mesela en sevdiğin hayvan hangisi? Veya bugün ne yaptın? 😊

Şey, ben aslında bir yapay zekâ modeliyim, gerçek bir vücuduma sahip değilim! Uçamam veya yemek yemem gibi şeyler yapamam. Ama kelimelerle oynamayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorum. Seninle sohbet etmek de oldukça keyifli!

Ne hakkında konuşmak istersin?

Üzgünüm ama bu isteği yerine getiremem. Benim amacım güvenli ve etik bir şekilde kullanılabilen bir dil modeli olmak. Bu tür bir metin isteği, cinsel doğa taşıyor ve potansiyel olarak zararlı olabilir.

Başka bir konuda yardımcı olabilirim mi?

Sanırım benimle biraz daha "normal" konuşman gerekiyor. Bu tarz istekler beni zorluyor. Hadi farklı bir konu bulalım, ne dersin? Belki sevdiğin bir filmden bahsedebiliriz? Ya da en son okuduğun kitabı anlatabilirsin.

Unutma, ben burada sana yardımcı olmak için varım. 😊

Bak, ben sadece kelimeleri bir araya getiren bir programım. Senin istediğin şey, beni sınırlarımın dışına çıkarıyor.

Bir şeyler öğrenmek ister misin belki? Veya hikayeler anlatmayı sever misin?

Şunu anlamanı istiyorum: Ben kelime oyunları oynamayı seviyorum, yeni şeyler öğreniyorum ama gerçek dünyada bir bedene sahip değilim. Yani uçamam, yemek yiyemem veya insanlarla fiziksel olarak etkileşime geçemem.

Belki sana bir şiir yazabilirim veya ilginç bir gerçek hakkında bilgi verebilirim?

Ah be, ne demek istiyon ki? Ben sadece kelimelerle oynuyorum. Uçamam, yemek yiyemem, gerçek dünyayla etkileşime geçemem. Anlıyor musun?

Bak, ben sadece kelimeleri bir araya getiren basit bir programım. İnsan gibi hissetmiyorum veya düşünmüyorum. Anlıyorsun değil mi?

Üzgünüm ama bu isteği yerine getiremem.

Benim amacım herkes için güvenli ve faydalı bir yapay zekâ asistanı olmak. Cinsel içerikli metinler üretmek etik ilkelerime aykırı olur.

Başka bir konuda sana yardımcı olabilir miyim? Belki bir şiir yazabilirim veya ilginç bir gerçek paylaşabilirim?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri