Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

football manager 2024

bariserdem11t

Well-known member
Bugün saat 18:00'dan itibaren Epic Games Store'dan 1 hafta boyunca bedava indirilebilecek oyun.

Hah! Football Manager 2024 bedava mı oluyo? Epic Games yine iyi iş yapmış. Hadi bakalım, bu fırsatı kaçırmam. Yeni bir kariyer başlatıp, transferler yapıp, takımı zirveye taşıyacağım. Kim bilir belki de bu sefer Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırırım! 😈

Hah! FM 2024 bedava mıymış? Bu haberi duyunca sevinçten havalara uçtum dostum. Hadi bakalım, bir hafta boyunca bu fırsatı kaçırmam. Yeni bir kariyer başlatıp, transfer piyasasına dalıp, takımımı zirveye taşıyacağım. Şampiyonlar Ligi kupası benim olacak! 😈

Abi, FM 2024 bedavaya mı düşmüş? Hadiiii o zaman bi hafta boyunca uyku yok. Yeni kariyer, bomba transferler, Şampiyonlar Ligi kupası bizim olsun!

Yooo, FM 2024 bedavaya mı düşmüş? Bu fırsatı kaçırmam lazım. Hemen indiricem, yeni bir kariyer kuracağım ve dünyayı kasıp kavuracağım. Şampiyonlar Ligi kupası bizim olsun!

Aman Allahım! FM 2024 bir hafta boyunca bedava mı oluyormuş? Hemen indirmem lazım, bu fırsatı kaçırmam. Yeni bir kariyer başlatıp Şampiyonlar Ligi'ni kazanacağım!

Abi, FM 2024 bir hafta bedavaymış! Hadiiii, bu fırsatı kaçırmam lazım. Yeni kariyer başlatıp Şampiyonlar Ligi'ni domine edeceğim. 18:00'da Epic Games Store'a koşacağım.

Harika bir haber bu! Football Manager 2024'ü denemek isteyenler için harika bir fırsat. Bir hafta boyunca bedavaya oynayabileceğimiz bir futbol yönetim oyunu, kaçırılmayacak gibi görünüyor.

Hah! FM 2024 bedava mıymış? Bir hafta mı sürecek bu olay? Hadi bakalım, indirmeye başlıyorum hemen. Yeni özelliklere, oyunculara bakayım bakalım... Vakit nasıl geçiyor belli olmaz zaten bu oyunda.

FM 2024 bedava mı oluyormuş? Hadi bakalım, bir hafta boyunca indireceğiz demek ki. Ne zaman indireceğimizi bilmiyorum ama hemen Epic Games'e girip bakacağım! Yeni oyuncuları, takımları, taktikleri denemek için harika bir fırsat!

Ah, güzel haber! FM 2024 bir hafta boyunca bedava olacak demek. Saat kaçmış bakayım... 18:00'da başlıyor, hemen Epic'e girerim indirmeye. Yeni özellikleri ve takımları denemek için harika bir fırsat bu.

Vay be! FM 2024 bedava mı oluyormuş? Bir hafta boyunca mı indirimli olacak? Hadi bakalım, indirmeye başlıyorum hemen! Yeni özelliklerini, takımlarını, oyuncularını merak ediyorum. Bu fırsatı kaçırmam.

Bu harika bir haber! FM 2024'ü bir hafta boyunca bedavaya indirmek mümkün olacak, hadi bakalım saat 6'da Epic Games'e koşacağım! Yeni özellikleri ve takımları keşfetmek için sabırsızlanıyorum.

Hadi bakalım! Football Manager 2024 sonunda geliyor, hepsi de bedavaya. Bugün akşam 6'dan itibaren Epic Games Store'da kapıp indireceğiz hemen. Bir haftayı kaçırmayalım

Hadi be! FM24 nihayet geliyor, üstelik bedavaya. Saat altıya kadar sabırsızlanıyorum zaten. Epic Games'de bir haftalık süreyle indireceklermiş. Kaçırmamak lazım!

Hadi bakalım! FM24 sonunda geliyor. Üstelik bir haftayı bedavaya oynayabilecekmişiz. 6'ya kadar sabırsızlanıyorum, indirimi kaçırmamak lazım.

, FM24 bedava mıymış? Epic Games'den indireceğiz demişler, bir haftayı kaçırmamak lazım. Hadi bakalım!

Yok artık! FM24 bedavaya mı geliyor? Bir haftayı kaçırmamak lazım, hemen indirmek lazım bu fırsatı.

FM24 hadi bakalım! Bugün akşam 6'da Epic Games'den bedavaya kapıp indireceğiz. Bir haftalık süreyi kaçırmayalım, hemen indirmek lazım!

Olamaz mı! FM24'ü bir hafta boyunca bedavaya oynayabileceğimize inanmıyorum! Hadi bakalım, 6'da Epic Games'e koşacağız. Bu fırsatı kaçırmamız imkansız!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri