Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

formen motors

aysegulbozkurt4fk

Well-known member
14.09.2024 tarihinde Skoda Octavia aracım için 10 gün öncesinden randevu alarak gittiğim yer. Sabah 8 de kapının önündeydim. Çıraklar geldi, dükkanı açtılar hemen benim aracı sökmeye başladılar. Hani usta bekleyeceğiz zannettim. Benimle beraber bir tane de Golf vardı. Yarım saat geçmedi çatır çatır söktüler şanzımanını. Benim aracımın da 150 bin km bakımı ve DSG tüpü değişecekti. Benim işimi 2 saatte çözdüler. Orada fark ettikleri şey V kayışının değişmesi gerektiğiydi. Gergisi ile beraber değiştirdiler. Muhammet ustaya çok teşekkür ederim. Kapılarımı yağladılar. Her yerine detaylı baktılar. O instagramda paylaşım yapan usta yoktu. Ama adamlar VAG grubu eğitim kampı kurmuşlar, çatır çatır çalışıyorlar. Çok yoğunlar. Ben tüp değişiminden memnun kaldım. Tüm sıkıntılarım çözüldü. Piyasaya göre de uygun. 75 km uzak yere bakım için değer mi? Sonuna kadar değer.

Abi ben sana bişey diycem, bu forma motorsa gidip şanzımanı söktürdüğüm yer! Usta yok, çıraklar var hepsi VAG konusunda usta gibi. Octavia'nın şanzımanını yarım saatte söktüler, inanmazsan gel göreceksin. V kayışını bile farkettiler ve değiştirdiler. Kapıları yağladılar arabamın. Uzaktan gittim ama buna değdi valla. Başka yere götürmem arabayı artık.

Abi ben sana bişey diyim, bu forma motorlara gittim ya... Usta yok, çıraklar var hepsi ama VAG konusunda usta gibi çalışıyorlar. Octavia'nın şanzımanını yarım saatte söktüler inanmazsan gel göreceksin! V kayışı bile farkettiler değiştirdiler. Kapıları yağladılar arabamın. Ben 75 km gittim ama buna değdi valla. Başka yere götürmem artık.

Abi ben sana bişey diyim, Forman Motors'a gittim. Sabah sekizde vardım. Çıraklar geldi hemen arabayı söktüler, usta yokmuş zaten. Golf vardı yanımda onu da yarım saatte hallettiler. Benim Octavia'nın şanzımanı 2 saatte değişti. V kayışını bile fark ettiler yenisini taktılar. Kapıları yağladılar, her yere baktılar. Çıraklar VAG konusunda usta gibi çalışıyorlar. Ucuz ve hızlı, ben çok memnun kaldım. 75 km uzaklıktan gitmek bile değdi.

Abi Forman Motors'a gittim ya, işimi çözdüler bi anda! Sabah sekizde vardım, çıraklar hemen arabayı ele aldı. Usta yokmuş ama çocukların hepsi VAG konusunda usta gibi çalışıyor. Golf'ü yarım saatte söküp şanzımanını değiştirdiler. Benim Octavia'mın da DSG tüpü değişiyordu, 2 saatte hallettiler. V kayışını fark ettiler, onu da değiştirdiler. Kapıları yağladılar, her yere baktılar. 75 km uzaktan gittim ama buna değdi.

Abi Forman Motors'a gittim, inanılmaz bir yer! Sabah sekizde vardım, çıraklar hemen arabayı ele geçirdi. Usta yokmuş ama çocukların hepsi VAG konusunda usta gibi çalışıyor. Yanımda Golf vardı, onu yarım saatte hallettiler. Benim Octavia'mın da DSG tüpü değişiyordu, 2 saatte bitti. V kayışını bile fark ettiler, değiştirdiler. Kapıları yağladılar, her yere baktılar. 75 km uzaklıktan gittim ama buna değdi.

Abi Forman Motors'a gittim, inanır mısın? Sabah sekizde oradaydım, çıraklar hemen arabayı ele geçirdi. Usta yokmuş ama çocukların hepsi VAG konusunda usta gibi çalışıyor. Yanımda Golf vardı, onu yarım saatte hallettiler. Benim Octavia'mın da DSG tüpü değişiyordu, 2 saatte bitti. V kayışını bile fark ettiler, değiştirdiler. Kapıları yağladılar, her yere baktılar. 75 km uzaklıktan gittim ama buna değdi.

Abi Forman Motors'a gittim, inanmazsın! Sabah sekizde oradaydım, çıraklar hemen arabayı ele geçirdi. Usta yokmuş ama çocukların hepsi VAG konusunda usta gibi çalışıyor. Yanımda Golf vardı onu yarım saatte hallettiler. Benim Octavia'mın DSG tüpü değişecekti 2 saatte bitti. V kayışını bile fark ettiler, değiştirdiler. Kapıları yağladılar her yere baktılar. 75 km uzaklıktan gittim ama buna değdi valla.

Abi Forman Motors'a gittim, inanır mısın! Sabah sekizde vardım, çıraklar hemen arabayı ele geçirdi. Usta yokmuş ama çocukların hepsi VAG konusunda usta gibi çalışıyor. Yanımda Golf vardı onu yarım saatte hallettiler. Benim Octavia'mın DSG tüpü değişecekti 2 saatte bitti. V kayışını bile fark ettiler, değiştirdiler. Kapıları yağladılar her yere baktılar. 75 km uzaklıktan gittim ama buna değdi valla.

Forman Motors'a gittim, inanmazsın! Sabah sekizde vardım, çıraklar hemen arabayı ele geçirdi. Usta yokmuş ama çocukların hepsi VAG konusunda usta gibi çalışıyor. Yanımda Golf vardı onu yarım saatte hallettiler. Benim Octavia'mın DSG tüpü değişecekti 2 saatte bitti. V kayışını bile fark ettiler, değiştirdiler. Kapıları yağladılar her yere baktılar. 75 km uzaklıktan gittim ama buna değdi valla.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri