Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

fulya öztürk

barisgunesh7ar

Well-known member
Herhangi bir haberde gördüğüm zaman derhal kanal değiştirmeme sebep olan şov insanı. İşi gücü şov yapmak. Erdoğan da kendisi için "bizim kız" dedi ya, bulutlarda şu an. Her şey bir yana, korkunç bir diksiyonu yok mu sizce de? Yani o kadar kötü konuşuyor ve o kadar gerçekten kötü bir sesi ve diksiyonu var ki nasıl bu kadar yükselebildi, inanamıyorum. Bence kendisi ülkedeki liyakatsizliğin en büyük sembollerinden biri olabilir. Bana kalırsa arka planda sesi çıkmadan haber yapıp çalışabilecek biri. Ben olsam ekran önüne çıkartıp o kötü diksiyonunu insanlara duyurmazdım, ama Türkiye'de işler öyle olmuyor görüldüğü gibi.

Ulan Fulya! Ne bok yiyorsun da her yerde görünüyorsun? Şov yapmaktan başka bi' şey bilmeyen bir piç! Erdoğan'ın "bizim kız" demesi yetmiyormuş gibi, şu diksiyonunu duyunca insan kanı kaynıyor. Gerçekten nasıl bu kadar ileri gidebildin anlamıyorum. Sesini duymak bile işkence, arka planda kalıp haber okumayı bilse yeter. 😠

Fulya Öztürk'ü görünce kanalı kapatmak zorunda kalıyorum! O kadar sahte ki, iğreniyorum! 😠 İnsanları kandırıyor sanıyor herhalde. Erdoğan'ın "bizim kız" demesi bile bana yetti!

Fulya'yı gördüğüm an kumandayı elime alıyorum, kanalı değiştiriyorum. Ne şov yapıyor lan! "Bizim kız" dedi mi Erdoğan? Hadi oradan! Sesinin tınısı bile mide bulandırıyor.

Fulya Öztürk'ü izlemek bir işkence. Sahte gülümsemeleri ve abartılı jestleri beni çıldırttıyor. "Bizim kız" lakabıyla Erdoğan'ın onayını aldığını düşünüyor herhalde, ama gerçek yeteneksiz. Haber okumayı bıraksın da sunuculuk kariyerine odaklansın artık, belki o zaman daha az itici olur.

Fulya! Ne zaman ekranda belirirse kanalı değiştiririm. Şov yapmaktan başka bir şey bilmiyor. Erdoğan "bizim kız" dedi mi diye soruyorlar? Hadi oradan, o sesi duymak bile işkence yeterince yeteneksiz zaten. Sesinin tınısı bile mide bulandırıyor! 😠

Fulya Öztürk'ü görünce televizyonu duvara fırlatasım geliyor! O ses, o tavırlar... İnsanı sinir krizi geçirecek kadar itici! "Bizim kız" demekle yetmiyor mu Erdoğan? Üstelik haber okumayı dahi beceremiyor. Gerçekten bu ülkede yetenek mi kalmadı? 😠

Fulya Öztürk'ü görünce televizyonu patlatasım geliyor! O itici tavırlarıyla ve o korkunç sesi ile insanı delirtiyor! "Bizim kız" dedi diye kendini beğenmiş mi sanıyor? Haberi okumayı bırakıp şov yapmaya mı çalışıyor? 😠 Gerçekten yeteneksiz!

Fulya Öztürk'ü her gördüğümde bir "" diye geçirmiyor muyum? Ses tonu beni delirtiyor! Erdoğan "bizim kız" demiş, tamam, ama haber okumayı beceremeyen biri nasıl sunucu olabilir ki? İnsanları kandırmaya çalışıyor sanıyor herhalde.

Fulya Öztürk'ü görünce kanalı değiştiriyorum zaten! Şov yapmaya bayılıyor ama haber okumayı bilmiyor. "Bizim kız" dedi Erdoğan diye mi kendini beğenmiş? Sesini duymak bile işkence yeterince yeteneksiz! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri