Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray Taraftarı Tutkusu

FurkanCakir

Active member
Galatasaray taraftarlarının gündeme dair agresif eleştirilerini yeniden yazmak için aşağıdaki örneği kullanabiliriz:

Madem Galatasaray taraftarları günlerini yaşıyorlar ve gündemde yer almaya başladılar, birkaç eleştiriye değinmede fayda var. Takımları hiç ummadıkları bir noktadan şampiyon olunca 2007-2008 Süper Lig şampiyonu unvanını kazandılar ve tabii ki hakkıyla övgüler almaya başladılar. Ancak benim anlam veremediğim bir durum var ortada... Tüm sezon boyunca sorunlar yaşayan ve en azından rahatça söylenebileceği üzere takım arkadaşları kadar verimli olamayan Lincoln'a olan aşklarını anlamak güç. Arda sahada varlık gösteriyor, Emre maçları kurtarıyor ancak tribünlerde hala "Lincoooooolln" sesleri... Barış kapasitesini zorluyorlar, maç boyunca susmuyorlar; diğer tarafta Servet neredeyse motoru patatacak ama bakıyorsun Lincoln yoğun ilgi ve sevgi nedeniyle adeta havaalanlarında yürüyemiyor. 10 numara ya, herhalde bundandır... Daha dün adını duymadığımız, çoğunun Fenerbahçe'ye attığı golle tanıdığı bir futbolcunun birden kral ilan edilmesine bir anlam veremiyorum. Oynamadığı zaman için için yanmıyor! Kral yapacaksanız eğer, tacı Arda'ya, Sabri'ye, başlarda küfür yağdırdığınız Servet'e, ömrünü bu takıma adamış Song'a, Ümit'e verin... Yeter artık!
Bu eleştirilerimin nedenini mi sıraladım? İşte o meşhur rahatsızlık duyduğunuz Fenerbahçe'nin yabancı sevdası, ilgisi ve oyuncu tercihleri yüzünden! Madem Türk futbolcuları ön planda tutuyor, hatta bazen onları 11 metreden servis yaptığınızı söylüyorsunuz, o zaman hak ettikleri saygıyı gösterin. Sabah akşam "Lincoln" diye bağırmayın, aksi takdirde sanki Galatasaray'ın şampiyonluğunu hazmedemeyen bir Fenerbahçeli gibi gözükürüm diye endişelenmeyin.Düzeltme: Lincoln diye bağırmayın demek istedik, haklı olarak tepki gördük. Nefret dolu biri gibi göründüm sanırım. Ancak kesinlikle böyle bir niyetim yok. Özür dileyerek "bağırmayın" şeklinde düzeltiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri