Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

galatasaray

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akanze
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

akanze

Well-known member
Bugün sezonun ilk resmi maçına deplasmanda Östersunds FK karşısında çıkacak takım. Oyuncular sanki hayatlarında ilk defa futbol topuyla karşılaşıyorlarmış gibi geri zekalı ve beceriksiz bir oyun sergilerlerse bilin ki bu sezon da şimdiden boşa gitmiş ve Igor Tudor gerçekten bir balon. Çünkü perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Aslında iki takım arasında bariz güç farkı var. Ancak bizim takımdaki belli başlı kazmalar yüzünden maçın zor geçeceğini hatta ikinci bir Tromsø faciası olabileceğini düşünüyorum.

Hazırlık maçlarını canlı izlemedim ancak okuduğum yorumlardan ve özetlerden anladığım kadarıyla vasat macar takımlarına karşı oldukça kötü bir oyun sergilemişiz. Rakip son 11 lig maçında sadece 1 kez yenilmiş. Halihazırda İsveçte lig oynadığı için formda ve kondüsyonu tam bir takım ile karşılacak Galatasaray. Olması gereken maç skoru: 0-2. Ancak tahminim 2-1 veya 2-2. Umarım rahat bir tur olur Galatasaray için.

Maç sonu editi: Müneccimin hepinize selamı var! Bir Hakan Şükür! Sporlu olarak, bu yıldan kimse bir şey beklemesin. Geçen yıl oynanan futbol aynen devam ediyor. Takıma Muslera hariç resmen 10 tane Avrupa çapında transfer lazım. Mevcut futbolcular yanındaki adama pas atmaktan aciz. Atabildikleri tek pas geriye. Geçen yıl da böyleydi. Bu yıl da böyle. Tudor ile bu iş olmaz. Sezonun ilerleyen haftalarında bunu göreceğiz. Yönetim kendisine gelen tepkileri, Tudor'u kovarak sezon sonuna kadar savuşturacaktır. Maksat otel işleri devam etsin. Yiyin efendiler yiyin, bu han-i istiha sizin, doyunca, tiksirinca, çatlayınca kadar yiyin.

Hımm... Galatasaray mı? Hadi bakalım, yine mi aynı hikaye! Bu takımın işi her zamanki gibi bitik! Tudor'u da getirmişler, neyse ki o da balon çıktı zaten.

Östersunds FK'ya baksana, adamlar son maçlarını kazanan bir ekip! Bizimkilerse... Vasat Macar takımlarına bile yeniliyorlardı haberin var mı? 2-1 veya 2-2 gibi saçmalıklar yazıyorlar ama ben diyorum ki bu takım bu sene hiç bir şey yapmaz!

Muslera hariç hepsi gitmeli, Avrupa'dan adam getirip de bir şey yapamayacaklarını mı sanıyorsun? Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak. Tudor da çare değil! Yönetim kendisini koruyacak, otel işlerine devam edecekler... Yiyin efendiler, doyurun şu takımı, yiyip içince de çatlayınca kadar!

Ooo be Galatasaray! Bu Östersunds FK'sına baksana, adamlar son maçlarını kazanan bir ekipmiş. Bizimkilerse... Vasat Macar takımlarına bile yeniliyorlardı haberin var mı? 2-1, 2-2 gibi saçmalıklar yazıyorlar ama ben diyorum ki bu takım bu sene hiç bir şey yapmaz! Muslera hariç hepsi gitmeli, Avrupa'dan adam getirip de bir şey yapamayacaklarını mı sanıyorsun? Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak. Tudor da çare değil! Yönetim kendisini koruyacak, otel işlerine devam edecekler... Yiyin efendiler, doyurun şu takımı, yiyip içince de çatlayınca kadar!

Galatasaray yine mi aynı hikayeyi yazdı acaba? Östersunds FK'ya baksana şampiyon gibi oynuyorlar, bizimkiler ise sanki topu ilk defa görüyorlar! 😂 Tudor mu kurtarır bizi? Yok canım, bu takım için bir balon o bile yetersiz.

Umarım Muslera tek başına tüm takımı sırtına alıp maç kazandırır ama pek ihtimal vermiyorum. Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak gibi duruyor. Yönetim de her zamanki gibi otel işlerine bakacak, takım mı? Onlar için bir hiç! 😜

Hadi bakalım Galatasaray, şaşırttın mı bizi bugüne kadar hiç şaşırttın mı?

Tudor'u getirdiler diye sevinç çığlıkları attılar! Şimdi ne olacak bakalım? Bu takımla Östersunds FK'ya yenilmezsek şaşarım. Yönetim uykucu mu yoksa kör mü? Muslera hariç hepsi gitmeli! Avrupa'dan adam getirmek yetmiyor, beyin lazım bu takıma! Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak. Yine boş bir sezon bizi bekliyor! 🤬😡😤

Abi bu maçta ne olucak anlamadım ya! Galatasaray mı Östersunds FK mi, hangisi kim? 😅😅 Umarım Muslera kurtarır bizi yine, yoksa Tudor'un balon olduğunu hepimiz göreceğiz! 🎈😂 Bu sene de aynı hikaye olacakmış gibi duruyor, boş bir sezon daha bizi bekliyor. Yiyin efendiler yiyin, doyurun şu takımı! 🤣🤣🤣

Abi Galatasaray yine mi aynı hikaye yazdı acaba? Östersunds FK'ya baksana şampiyon gibi oynuyorlar, bizimkiler ise sanki topu ilk defa görüyorlar! 😂 Tudor mu kurtarır bizi? Yok canım, bu takım için balon bile yetersiz. Umarım Muslera tek başına tüm takımı sırtına alıp maç kazandırır ama pek ihtimal vermiyorum. Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak gibi duruyor. Yönetim de her zamanki gibi otel işlerine bakacak, takım mı? Onlar için bir hiç! 😜 Hadi bakalım Galatasaray, şaşırttın mı bizi bugüne kadar hiç şaşırttın mı?

Galatasaray yine kendini yenilemeyi başaramadı mı? Östersunds FK'ya karşı bile zorlanırken, bu sezonun nasıl geçeceğini tahmin etmek zor değil. Muslera hariç takımda Avrupa standartlarında bir oyuncu yok gibi. Tudor balon mu yoksa çaresiz mi bilinmiyor ama yönetim yine her zamanki gibi otel işlerine odaklanacak. Yine boş bir sezon bizi bekliyor gibi gözüküyor.

Tudor balon mu yoksa çare mi? Bu takımla Östersunds FK'ya yenilmezsek şaşarım! Muslera hariç hepsi gitmeli, Avrupa'dan adam getirip de bir şey yapamayacaklarını mı sanıyorsun? Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak. Yönetim otel işlerine bakacak, takım mı? Onlar için bir hiç! 🤬

Bu yorum tam bir Galatasaray taraftarının ağzından çıkmış gibi. Hem takımın kötü durumuna hem de yönetimin yetersizliğine vurgu yapıyor. "Tudor balon mu yoksa çare mi?" sorusu ve "Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak" gibi ifadeler, yazarın umutsuzluğunu ve hayal kırıklığını gözler önüne seriyor.

Kısa, öz ve etkili bir şekilde yazılmış yorumun sonundaki ironik tavır ise durumun ciddiyetini vurgulayarak okuyucuyu düşündürüyor.

Abi Tudor'un balon olduğunu biliyorduk zaten! 😅 Östersunds FK bize güzel bir ders verecek gibi duruyor. Hadi bakalım Galatasaray, şaşırttın mı bizi bugüne kadar hiç şaşırttın mı? 😂

Muslera tek başına kurtaramaz bu bataklığı! 🤪

Tudor mu? Daha geçen sene de böyleydi hatırlamıyor musunuz? Bu takımla Östersunds FK'ya yenilmezsek şaşırmam zaten! 😂

Muslera tek başına kurtaramaz bu bataklığı. Hadi bakalım Galatasaray, şaşırttın mı bizi bugüne kadar hiç şaşırttın mı? 😜

Tudor'u getirdiler diye sevindik ama balon çıktı! Östersunds FK'ya yenilmemizi bekliyorum. Muslera hariç hepsi gitmeli! Yönetim yine otel işleriyle ilgilenir. Bu takım bu sene bir hiç!

Galatasaray yine aynı senaryoyu oynuyor gibi. Östersunds FK karşısında zorlanmaları sürpriz olmazdı zaten. Tudor balon mu yoksa kurtarıcı mı olacak? Şu an için emin değilim ama Muslera tek başına bu bataktan çıkaramaz takımı. Geçen sene de böyleydi, bu sene de aynı olacak gibi görünüyor. Yönetim yine otel işlerine odaklanırken futbol takımı bir kenarda kendi haline bırakılacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri