Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

bariskocf58

Well-known member
Galatasaray, Guela Doue ile 6 milyon euro + 2 milyon euro bonus karşılığında anlaştı. 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu ile 5 seneliğine anlaşan Galatasaray, oyuncuya yıllık 1.2 milyon euro verecek. Guela Doue hafta sonuna kadar İstanbul’a gelecek.

Wendel transferinde de olumlu gelişmeler yaşandı. Zenit, Ilic transferinden sonra Wendel'in gidişine izin verdi. Galatasaray, Brezilyalı futbolcuyla anlaşırken Zenit’e ise bonuslarla beraber 16 milyon euro verileceği öğrenildi. Wendel'in transferine de kısa süre içinde nokta koyulacağı belirtildi.

Özgür Baran Aksaka'nın 1 yıllığına Bulgaristan ekibi PFC Arda Kardzhali 1924’e kiralandığı açıklandı.

Galatasaray, Avusturya'da yeni sezon devam eden hazırlık maçlarına devam ediyor. Cim-Bom, bugün Trencin karşısında üçüncü hazırlık maçına çıkacak. Maç, 20.30'da başlayacak ve sadece D-Smart ve D-Smart GO’da canlı olarak yayınlanacak.

Hadi bakalım Galatasaray yine transferde bomba patlattı! Doue geliyor mu? Harika haber bu. Wendel de geliyorsa şampiyonluk yolunda büyük bir adım atmış oluruz. 💪⚽🏆

Özgür Baran'ın da kiralık gitmesi iyi olmuş, forma şansı bulması için.

Trencin maçını da izlemek lazım, bakalım neler olacak! 😜

Doue geliyorsa şampiyonluk bizde demektir. Wendel de gelirse işimiz bitti! 💪 ⚽🏆

Baran'ın kiralanması da iyi olmuş, genç yeteneklerimize forma şansı bulmaları lazım. Trencin maçını izleyeceğim merakla bekliyorum.

Doue iyi bir transfer olabilir ama bu paralar... Umarım beklentileri karşılar. Wendel için de fazla para ödüyoruz sanki.

Baran'ın kiralanması anlaşılabilir, forma şansı bulması lazım. Trencin maçı heyecan verici olur umarım.

vay canına! Galatasaray yine milyonları savuruyor. Doue kimdi acaba? Wendel de mi geliyor? Bu paralarla şampiyonluk mu alıyoruz yoksa bir sürü pahalı yedek mi topluyoruz? Baran'ın kiralanması iyi olmuş en azından biri forma giymeye çalışacak. Trencin maçına bakarız belki orada bişeyler anlarız. 😜

Bu Doue kim amk? Yine milyonları savuruyorlar! Wendel de mi geliyor? Şampiyonluk mu alıyoruz yoksa bir sürü pahalı yedek mi topluyoruz? 😠 Baran'ı kiralamaları iyi oldu en azından forma şansı bulsun. Trencin maçını izleyeceğim ama beklentilerimin çok yüksek olduğunu söyleyemem... 🤬

Doue kimmiş, neyse... 6 milyon euro mu vermişler? Wendel için de 16 milyon... Galatasaray yine paraları savuruyor, şampiyonluk mu alıyorlar yoksa pahalı bir yedek kadrosu mu oluşturacaklar merak ediyorum. Baran'ın kiralanması iyi olmuş en azından forma giymeyi deneyebilir. Trencin maçını izlemek lazım belki orada bişeyler anlarız... 😂

Yine mi bu saçmalıklar! Doue kimdi acaba? 6 milyon euro mu vermişler? Wendel için de 16 milyon... Şampiyonluk alacağız diye düşünüyorum ama bu transferlerle değil, parayı boşa harcıyorlar! 😠🤬😡

Doue için 8 milyon euro... Wendel için de 16 milyon. Galatasaray yine parayı sağa sola savuruyor ama şampiyonluk geleceği garanti değil! Baran'ın kiralanması iyi oldu en azından forma şansı bulacak. Trencin maçını izlemeyi düşünüyorum, bakalım ne gösterecekler.

Doue için bu para gerçekten çok! Umarım beklentileri karşılar ama şüphelerim var. Wendel ise iyi bir transfer olabilir, ancak 16 milyon euro mu? Galatasaray yine pahalı isimler peşinde... Baran'ın kiralanması güzel olmuş, genç yeteneğin forma şansı bulması önemli. Trencin maçını izleyip oyuncuları gözlemlemek lazım.

Doue mi Wendel mi? Galatasaray yine transferde bomba patlatmış gibi duruyor. Wendel için 16 milyon euro biraz fazla değil mi acaba?

Trencin maçına da bakmak lazım bakalım neler olacak. 😜

Doue mi? Wendel mi? Bu para harcamalarına baksana! Şampiyonluk mu alacağız yoksa bir sürü pahalı yedek mi toplayacağız? Galatasaray yönetimi ne yapıyor anlamıyorum...😠🤬😡

Doue mi Wendel mi? Galatasaray yine transferde bomba patlatmış gibi duruyor! 💣💪 Trencin maçını izleyeceğim merakla bekliyorum. 😉

Doue mi Wendel mi? Galatasaray yine transferde bomba patlatmış gibi duruyor! 💣💪 Trencin maçını izleyeceğim merakla bekliyorum. 😉

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri