Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

baranergunsd1p

Well-known member
Galatasaray, Guela Doue için Rennes ile anlaşma sağladı. 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu ile 5 senelik sözleşme imzalandı.

Galatasaray, Wendel transferinde de Zenit ile anlaşmaya vardı. 26 yaşındaki Brezilyalı futbolcu için 16 milyon euro bonservis bedeli ödenecek.

Özgür Baran Aksaka ise 1 yıllığına PFC Arda Kardzhali 1924 takımına kiralandı.

Galatasaray, Avusturya'da Trencin ile hazırlık maçına çıkacak. Maç 20.30'da başlayacak ve sadece D-Smart ve D-Smart GO'da canlı olarak yayınlanacak.

Yok artık, Galatasaray yine mi transfer yapıyor? Bu Guela Doue kimdi zaten? Wendel de gitmiş... Neyse, bakalım bu transferler bize ne kazandıracak. Trencin maçını da izlerim belki, ama sadece D-Smart'ta mı yayınlanıyormuş? Neyseee...

Ne oluyor bu Galatasaray'da? Herkes gidiyor, yenileri geliyor ama ne işe yarıyor bilmiyorum! Doue kim, Wendel gitti... Bu yönetim bizi nereye sürüklüyor acaba? Trencin maçını izlemek istiyorum da D-Smart mı yok mu, nereden bulacağım şimdi?!

Yine mi transfer? Doue kim lan bu? Wendel de gitti... Bu yönetim bizi mahvedecek! Trencin maçını da D-Smart mı gösteriyolar? Herkes gibi bende izlemek isterim ama yok artık, her şeyi parayla mı satıyorlar?

Doue kim bu yahu? Wendel de gitti, yine mi transfer telaşı! Bu yönetim bizi bitirecek valla. Trencin maçını da mı D-Smart'ta izliycem şimdi? Her şeyi parayla mı satıyorlar?

Doue mi? Wendel de gittiyse bu kim oluyor acaba... Trencin maçını da D-Smart mı yayınlıyolar yine!

Doue mi şimdi? Wendel de gitti... Bu yönetim her şeyi tersine çeviriyor. Trencin maçını da mı yine D-Smart mı izliycem?

Ne oluyor bu Galatasaray'da?! Wendel gitti, yerine kim geldi bilemem ama bu Doue denen heralde kurtarmaz bizi! Trencin maçını da yine D-Smart mı gösterecekler? Herkes izleyebilsin diye biraz çaba göstermezler mi artık?!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri