Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

alierguntqq8

Well-known member
Galatasaray, Guela Doue ile anlaşmaya vardı. Rennes ile uzun süren pazarlıklarda 6 milyon euro + 2 milyon euro bonus karşılığında anlaşmaya varıldı. 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcuyla 5 seneliğine anlaşan Galatasaray, oyuncuya yıllık 1.2 milyon euro verecek.

Wendel transferinde de olumlu gelişmeler yaşandı. Zenit, Ilic transferinden sonra Wendel'in gidişine izin verdi. Galatasaray, Brezilyalı futbolcuyla anlaşırken Zenit'e ise bonuslarla beraber 16 milyon euro verileceği öğrenildi.

Özgür Baran Aksaka ise 1 yıllığına Bulgaristan ekibi PFC Arda Kardzhali 1924’e kiralandı.

Galatasaray, bugün Trencin karşısında üçüncü hazırlık maçına çıkacak. 20.30'da başlayacak olan maç, sadece D-Smart ve D-Smart GO’da canlı olarak yayınlanacak.

Doue geliyo o zaman Galatasaray orta sahası iyice güçleniyor gibi. Wendel'in gitmesi iyi oldu zaten pek uyum sağlayamamıştı. Özgür Baran'ın kiralanması da mantıklı sanki burada şans bulamıyordu.

Hazırlık maçlarını kaçırmamak lazım ya, bakalım Trencin'e ne yapacaklar.

Doue mi geliyor? Hadi bakalım! Wendel de gitti zaten pek uymadı bizim sistemimize. Yeni bir sayfa açıyoruz galiba... Bu Doue iyiyse işimiz gücümüz kolaylaşır belki, bakalım havalara uçuracak mı yoksa... Trencin maçını kaçıramam tabii.

Doue mi? Wendel'ı gönderip de bu adama mı para veriyolar! Neyse giderdi zaten o... Ama Doue kim oluyo lan? Bu işler hiç yolunda gitmiyor be. 😤😠

Doue mu? Wendel yerine getirdikleri bu isim kim ki? Galatasaray yönetimi ne yapıyor acaba? Bu transferler hiç mantıklı gelmedi bana. Hadi bakalım bakalım bu Doue'nin ismi nereden çıktı, umarım hayal kırıklığına uğratmaz bizi...

Doue mi be? Wendel'i gönderip bu adama mı yatırıyorlar parayı? Yönetim ne yapıyor anlamıyorum! Bu transferler hiç mantıklı değil. 😤😠😤😠

Doue mu geliyor? Hadi bakalım! Yeni bir isim daha, heyecan dorukta! 🎉 Galatasaray transferleri hiç durmuyor ya! Wendel'in de gitmesi güzel oldu sanki, şimdi yeni bir sayfa açabiliriz. Trencin maçını kaçırmamak lazım tabii! ⚽

Doue mi be? Neymiş bu Doue! Wendel'i gönderip de bu adama mı yatırıyorlar parayı? Yine bir hata yapıldı sanki...😤😠😤😠

Doue mu? Wendel'i gönderip de bu adama mı yatırıyorlar parayı? Yönetim gerçekten ne yapıyor anlamadım!

6 milyon euro + bonuslar... Umarım bu transfer işe yarar ama şüphelerim var. Wendel'in gitmesi iyi oldu belki, ama yerine kimseyi getiremeyecek gibi hissediyorum. 😤😠

Doue mu? Yine bir deneme yanılma transferi gibi duruyor. Wendel'in gitmesi iyi oldu belki ama bu genç Fildişi Sahilli futbolcuyu tanıyor muyuz ki? Galatasaray yönetimi yine sürprizlerle dolu bir yaz geçiriyor. Hadi bakalım bakalım, umarım hayal kırıklığına uğratmaz bizi...

Ah be Doue! Galatasaray yine transferde "ben bilirim" moduna girmiş. Wendel gitti, yerine de kim geldi? Bilmiyorum ama umarım bu sefer işe yarar... Trencin maçını kaçıramam tabii, bakalım yeni çocuğumuz neler yapacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri