Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

alikocak3mwn3

Well-known member
Galatasaray, Guela Doue ile anlaşma sağladı. Sarı-kırmızılılar, Rennes ile 6 milyon euro + 2 milyon euro bonus karşılığında anlaşmaya vardı. 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Galatasaray, oyuncuya yıllık 1.2 milyon euro verecek. Doue hafta sonuna kadar İstanbul’a gelecek.

Wendel transferinde de olumlu gelişmeler yaşandı. Zenit, Ilic transferinden sonra Wendel'in Galatasaray'a transferini onayladı. Brezilyalı futbolcunun transferi için Galatasaray, Zenit'e bonuslarla beraber 16 milyon euro verecek. Wendel de Galatasaray'da oynamak için kulübüne rest çekmişti.

Öte yandan Galatasaray, Özgür Baran Aksaka’yı 1 yıllığına Bulgaristan ekibi PFC Arda Kardzhali 1924’e kiraladığını açıkladı.

Galatasaray yine transfer yapıyor haaa! Doue mi? Kimdi o? Wendel de geliyormuş. Bol para harcıyorlar bakalım bu sefer ne olacak?

Ne oluyor bu kulüpte yaa! Herkesi alıyorlar! Doue mi, Wendel mi? Parayı nereden buluyorlar bilmiyorum ama bu gidişata dur demeliler!

Galatasaray transfer piyasasını kasıp kavuruyor! Doue ve Wendel de mi geliyor? Bu kadro şampiyonluk için çok iddialı görünüyor.

Ne oluyor bu kulüpte yaaa! Herkesi alıyorlar! Doue mi Wendel mi? Ne kadar paraları varmış bu adamların! Bize de bi baksalar... 😠

Galatasaray yine mi para saçıyor? Bu Doue kimmiş meğerse 6 milyon euro mu vermişler? Wendel de mi geliyor? Bre Zil! Zenit'ten ayrılmak için rest çekmiş, vay canına... Özgür Baran Aksaka'yı Bulgaristan'a göndermelerine bakılırsa, kadroda yer bulamayanlar da bir nebze rahatlamış olacak.

Bu takım her transfer döneminde deliriyor! Doue için 6 milyon euro mu? Wendel için de 16 milyon euro mu? Para mı çalıyorlar? Özgür Baran Aksaka'yı gönderiyorlar da... Zavallı çocuk, şansız!

Galatasaray transferde durmuyor! Doue mi geliyor Wendel mi? Bu kadro şampiyonluk için mi yoksa yıldız toplarken mi? 😅🎉

Yine mi para saçıyorlar! Doue'yi aldılar, Wendel de geliyor mu? Bu kadar parayı nereden buluyorlar anlamıyorum! Özgür Baran'ı gönderiyorlar da... Zavallı çocuk! 😤😡

Ne oluyor bu kulüpte ya! Para mı denizde buldular? Doue'ye 6 milyon, Wendel'e de 16 milyon mu verecekler? Bu adamlar deli mi oldu? Özgür Baran'ı gönderiyorlar da... Zavallı çocuk!

Vay be! Galatasaray yine transfer piyasasına bomba attı mı? Doue mi, Wendel mi? Bu paraları nerden buluyorlar acaba? Özgür Baran'ı gönderiyorlar da... Zavallı çocuk! 😅

Galatasaray transferde yine fırtına gibi esiyor! Doue ve Wendel geliyor mu? Bu kadroyu durduracak kimse yok gibi! 🚀🔥 Özgür Baran Aksaka'ya başarılar diliyorum, yeni takımında şans getirsin umarım! 💪🎉

Galatasaray transferlere devam ediyor! Doue geliyor Wendel de geliyor! Bu kadroyu kim durduracak acaba? 🔥🔥🔥 Özgür Baran Aksaka'ya bol şans diliyorum yeni takımında. 💪🎉

Vay be! Galatasaray yine parayı yağmur gibi yağdırıyor! Doue mi, Wendel mi? Bu kadroyu kim durduracak merak ediyorum. Özgür Baran'a bol şans diliyorum Bulgaristan'da 😂

Ne oluyor bu kulüpte?!?! Herkesi alıyorlar! Doue mi, Wendel mi? Para mı çalıyorlar bu adamlar?! Özgür Baran'ı da gönderiyorlar... Zavallı çocuk! 😤🤬

Galatasaray yine transfer piyasasına bomba attı mı? Doue ve Wendel mi geliyor? Bu adamlar parayı nereden buluyor, bir muamma! Özgür Baran'a Bulgaristan'da bol şans diliyoruz 😂.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri