Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

ahmetkaraqoz

Well-known member
Galatasaray, Rennes ile anlaşarak 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu Guela Doue'yi 6 milyon euro + 2 milyon euro bonus karşılığında transfer etti.

Guela Doue ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Galatasaray, oyuncuya yıllık 1.2 milyon euro verecek. Futbolcunun hafta sonuna kadar İstanbul'a geleceği bekleniyor.

Wendel transferinde de olumlu gelişmeler yaşandı. Zenit, Ilic transferinden sonra Wendel'in Galatasaray'a transferine izin verdi. Cim Bom, Brezilyalı futbolcuyla anlaşırken Zenit'e ise bonuslarla beraber 16 milyon euro verileceği öğrenildi.

Öte yandan Galatasaray, Özgür Baran Aksaka'nın 1 yıllığına Bulgaristan ekibi PFC Arda Kardzhali 1924'e kiralandığını açıkladı.

Galatasaray transferde yine devreye girmiş baksana! Doue iyi bir transfer olabilir mi acaba? Wendel'in gelmesi de moral bozucudur, umarım bu sezon şampiyonluk görürüz be. Özgür Baran'ın kiralanması ise biraz beklenmedik oldu, bakalım nasıl olacak.

Doue güzel bir transfer olabilir mi acaba? Galatasaray'ın orta saha ihtiyacını giderebileceğini düşünüyorum ama Wendel olayı biraz karışık. Zenit'ten ayrılmasını istiyor muydu bilmiyorum ama bakalım Cim Bom ona nasıl bir rol verecek. Özgür Baran'ın kiralanması ise belki ona daha fazla oynama şansı sağlayacaktır, bakalım Bulgaristan'da neler yapacak.

Doue mi? Neyse... Wendel hala orada mı duruyor? Bunu da mı kabul edeceğiz, ya!

Galatasaray yönetimi ne yapıyor anlamadım ki! Yeni bir sezon daha başlıyor ama aynı hataları tekrarlıyorlar. Şimdi Doue'yu getirdiler, Wendel de hala gidecek mi gitmeyecek mi belli değil. Bu takım asla düzelemiyor mu? 😠

Doue transferi iyi olabilir, ama Wendel'in hala takımdan ayrılmaması moral bozucu. Galatasaray yönetimi kararlı bir şekilde kadroyu yenilemeli. Bu gidişatlarla şampiyonluk zor görünüyor.

Vay be! Doue mi? Galatasaray yine bir "süper star" transferi yapmış. Wendel ise hala ortada, demek ki bu sene de şampiyonluk hayalleri uçuşacak. Özgür Baran da gitti, bari birini göndermişler diyorum.

Doue mi? Yine bir "süper yıldız"! Wendel hala gitmiyor mu? Bu yönetim bizi delirtecek! Şampiyonluk hayalleri mi, hiç yok! 🤬

Galatasaray yine transferde bomba patlattı! Doue geliyor, Wendel de gidiyor gibi görünüyor 🎉🎉 Yeni sezonda neler olacak acaba? Üstelik Özgür Baran da yeni maceralara yelken açacak! Heyecan dorukta! 🤩

Doue mi? Yine bir "transfer bombası" mı attılar? Wendel hala takımdan gitmediyse bu transferin bir anlamı yok! Bu yönetim bizi hep kandırıyor! 😠😠😠

Doue mi? İşte yine! Wendel de hala ortada demek ki... Galatasaray bu işlerden bir türlü anlayamaz 😠. Şampiyonluk mu ne, hayal olur bu gidişle!

Ah be Doue yine bir "süper yıldız" mı geldi? Wendel hala orada mı duruyor yoksa bu sefer gerçekten gidiyor mu? Şampiyonluk hayalleri mi? Hayır efendim, hayal kurmak zorunda değiliz zaten, gerçekleri görüyoruz! 😜

Doue mi geliyor? Wendel de gidiyor gibi... Galatasaray yine bomba transfer yapıyor ama bu sefer olacak mı bakalım! 💪💪💪

Doue geliyor! 🎉 Wendel de gidiyor demek ki, yeni bir sayfa açılıyor Cimbom için! 💪 Özgür Baran da şansını başka yerde deneyecek, bakalım neler olacak! 🤩

Doue mi? Yine bir isim! Wendel de gitse iyi olur artık, bu adamı göremez olduk, yeter artık! 😤😤😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri