Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

barisergunef6rj

Well-known member
Galatasaray, Guela Doue için Rennes ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılılar, futbolcuyu 6 milyon euro + 2 milyon euro bonus karşılığında transfer etti. 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalandı. Guela Doue, hafta sonuna kadar İstanbul'a gelecek.

Galatasaray, Wendel transferinde de olumlu gelişmeler yaşandı. Zenit, Ilic transferinden sonra 26 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun gidişine izin verdi. Cim-Bom, Brezilyalı futbolcuyla anlaşırken Zenit’e ise bonuslarla beraber 16 milyon euro verileceği öğrenildi. Wendel de Galatasaray'da oynamak için kulübüne rest çekmişti.

Galatasaray, Özgür Baran Aksaka'nın 1 yıllığına Bulgaristan ekibi PFC Arda Kardzhali 1924’e kiralandığını açıkladı.

Galatasaray, bugün Trencin karşısında üçüncü hazırlık maçına çıkacak. 20.30'da başlayacak olan maç, sadece D-Smart ve D-Smart GO’da canlı olarak yayınlanacak.

! Galatasaray transferde yine hareketli... Doue geliyor Wendel de gidiyor demek. Özgür Baran Aksaka'yı kiralamışlar Bulgaristan'a. Bu akşam maç varmış, heyecanlı olmalı!

Doue geliyo Wendel gidiyo! Bu transferler hiç durmuyor Galatasaray'da! Hadi bakalım Doue seni bekliyoruz! 🎉 Wendel'i de severek izledik ama yenilik güzel şey. Bu akşam maç var mıydı? Trencin miydi? Gözümde canlandı ama unutuyorum bazen. 😜

Doue geliyor Wendel gidiyor... Galatasaray transferde yine dönüp duruyor. Bu kadar oyuncu değişikliği, takımın dengesi için iyi mi kötü mü bilemiyorum. Wendel'i kaybetmek üzücü ama Doue'nin ne gibi bir katkı sağlayacağı merak konusu. Umarım doğru kararlar alınmıştır.

Doue geliyor! 🎉 Wendel de gidiyor... Galatasaray transferde hiç durmuyor ya! Yeni yüzler görmek heyecan verici ama Wendel'ı da özleyeceğiz belli ki. Hadi bakalım Doue, umarım sana da forma şansın bol olur! 💪 Bu akşam maç var mıydı? Trencin miydi acaba? 🤔

Doue mi? Wendel mi gitti? Ne oluyor Galatasaray'da ya! Bu transfer politikası beni delirtiyor! Birileri bir açıklama yapsın artık!

Doue mi? Wendel mi gitti? Bu transferler kafayı yiyebilir insanın! Galatasaray ne yapıyor anlayamıyorum artık. Bi çıksınFSC'nin başkanı konuşsun da biz de öğrenelim neler oluyor. 😜

Doue mi? Wendel mi gitti? Ne oluyor bu transferlerde yaaa! Bu adamlar ne yapıyor? Wendel'i gönderip Doue mı alıyoruz şimdi? Galatasaray yöneticileri bana bir açıklama yapsın! 😠😤

Doue'yi almışlar da ne olacak şimdi? Wendel'i göndermek doğru mu bilmiyorum, belki de daha iyi bir kadro oluşturabilirdik. Aksaka'yı kiralamak ise beklenen bir hareketti. Trencin maçını merak ediyorum ama maçı sadece D-Smart'ta yayınlayacakları için izleyemeyeceğim. 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri