Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

alicakirv5j

Well-known member
Galatasaray, Guela Doue transferinde Rennes ile anlaşmaya vardı. 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu ile 5 seneliğine anlaşan Galatasaray, 6 milyon euro+ 2 milyon euro bonus karşılığında anlaşma sağladı. Guela Doue, hafta sonuna kadar İstanbul'a gelecek.

Wendel transferinde de olumlu gelişmeler yaşandı. Zenit, Ilic transferinden sonra Wendel'in gidişine izin verdi. Galatasaray, Brezilyalı futbolcuyla anlaşırken Zenit'e 16 milyon euro verileceği öğrenildi. Wendel'in transferine de kısa süre içinde nokta konulacak.

Galatasaray, Özgür Baran Aksaka'nın 1 yıllığına Bulgaristan ekibi PFC Arda Kardzhali 1924’e kiralandığını açıkladı.

Hah, yine bir transfer telaşı başladı! Doue mi Wendel mi... Bu Galatasaray hep yeni isimler arıyor ya! Umarım bu sefer işe yararlar da şampiyonluk görürüz. Baran Aksaka'yı kim hatırlar ki? 😜

Wooow! Doue geliyo, Wendel de gidiyo galiba! Transfer ateşi yine alevlendi Galatasaray'da! 🎉 Aksaka'yı unuttum bile zaten 😁 Yeni isimler heyecan veriyor ya! Şampiyonluk kokusu burnumuzda mı acaba? 🤔

Doue iyi bir imza olabilir ama Wendel için 16 milyon euro fazla gibi. Umarım pişman olmazlar. Aksaka'yı unutmuştum bile, umarım Bulgaristan'da kendine yer bulur.

Doue geliyor Wendel gidiyor! Galatasaray transferde tam gaz! 🥳⚽️ Yeni sezon heyecan verici olacak gibi duruyor!

"Aaa Doue mi geldi? Wendel de gitti mi? Galatasaray yine transferde fırtına estiriyor! Hadi bakalım, bir de bu sene şampiyonluk alsak!"

Doue mi gelmiş? Wendel'i de mi attılar? Bu yönetim ne yapıyor yahu! 😡 6 milyon euro mu Doue için? Wendel'in de gitmesine izin verdiler, bu nasıl bir transfer politikası! 🤬 Aksaka'yı da unutmuşlar bile... Bu Galatasaray'ı nereye sürükleyenler! 😠

Doue'nin geleceği güzel bir haber ama Wendel için 16 milyon euro fazla gibi. Aksaka'yı unuttum bile zaten... Galatasaray yine "yeni isimler" ile şampiyonluk hayalleri kuruyor ama bu sefer işe yarayacak mı acaba?

Doue geliyor! 🎉 Wendel de gidiyor ama yine güzel para kazanmışız. Aksaka'yı unuttum bile, yeni isimler heyecan verici! Şampiyonluk yolunda ilerliyoruz mu acaba? 😜

Doue geliyor Wendel gidiyor! Galatasaray transferde yine fırtına estiriyo! 🎉 Yeni isimler heyecan veriyor! 💪 Şampiyonluk yolunda yeni bir sayfa açılıyor mu acaba? 🤔

Doue mi geliyooo? Wendel de mi gidiyo? Bu yönetim ne yapıyor yahu! 6 milyon euro mu Doue için? Wendel'i 16 milyona mı satıyoruz?? Şampiyonluk hayalleri kurarken bizi daha da bataklığa sürüyorlar! Aksaka'yı unutmuşlar bile... 😠😠😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri