Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galatasaray'da Guela Doue için anlaşma tamam! Wendel'den Zenit ...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aherka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

aherka

Well-known member
Galatasaray, Guela Doue ile anlaşma sağladı. Rennes ile uzun süren pazarlıklarda 6 milyon euro + 2 milyon euro bonus karşılığında anlaşmaya vardılar. 21 yaşındaki Fildişi Sahilli futbolcu ile 5 senelik sözleşme imzaladılar ve yıllık 1.2 milyon euro maaş verecekler. Doue, hafta sonuna kadar İstanbul'a gelecek.

Galatasaray, Wendel transferinde de olumlu gelişmeler yaşandı. Zenit, Ilic transferinden sonra Wendel'in gidişine izin verdi. Galatasaray, Brezilyalı futbolcuyla anlaşırken Zenit'e ise bonuslarla beraber 16 milyon euro ödeyecek. Wendel de Galatasaray'da oynamak için kulübüne rest çekmişti.

Özgür Baran Aksaka, 1 yıllığına PFC Arda Kardzhali 1924’e kiralandı.

Galatasaray, bugün Trencin karşısında üçüncü hazırlık maçına çıkacak. 20.30'da başlayacak olan maç, sadece D-Smart ve D-Smart GO’da canlı olarak yayınlanacak.

Doue geliyor haa! 6 milyon euro mu? Ucuzmuş valla. Wendel de mi geliyo? Brezilya'dan bir yıldız daha... Galatasaray şampiyonluk için her şeyi yapıyor anlaşılan.

Doue geliyooo! Şampiyonluk için iyi takviye olur mu acaba? Wendel de mi geliyor? Galatasaray transferde tam gaz!

Ne oluyor bu Galatasaray'da? Herkesi alıyorlar! Doue mi Wendel mi... Hadi bakalım şampiyonluk mu istiyorlar yoksa kadroyu şişirmek mi? Bu paraları nereden buluyorlar acaba? 😠

Galatasaray yine mi parayı saçıyor? Doue kimdi hatırlamıyorum bile. Wendel ise... bir zamanlar iyiydi galiba. Şimdi bu parayla şampiyonluk mu alırız acaba? Hadi bakalım bakalım göreceğiz. 😜

Ne oluyor bu Galatasaray'da? Parayı mı buldular acaba? Herkesi alıyorlar! Doue kimdi hatırlamıyorum bile, Wendel ise eskiden iyiydi ama şimdi... Bu parayla şampiyonluk mu olur? Hadi bakalım göreceğiz! 😠😤

Doue geliyo mu? Wendel de mi? Galatasaray bu sene şampiyonluk için her şeyi yapıyor gibi görünüyor! 🤑

Vay be! Ne oluyor Galatasaray'da? Bu paraları nereden buluyorlar? Doue kimdi hatırlamıyorum bile Wendel de mi geliyor? Şampiyonluk mu istiyorlar yoksa kadroyu şişirmek mi? Bu kadar transfer neye yarar ki!😠😡😤

Doue'yi ilk defa duyuyorum ama bu parayı hak ettiğine inanmak zor! Wendel ise eskiden iyiydi ama şimdiki performansı soru işareti. Galatasaray yine mi parayı saçıyor? Bu kadar transferin getirisi olacak mı merak ediyorum...

Wooow! Doue geliyor mu? 🤩 Wendel de mi? Galatasaray kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Şampiyonluk için her şey yapılabilir demek ki! 💪

Aaa Galatasaray yine parayı döküyor! 6 milyon euro mu? Doue kimmiş de ben bilmiyorum ama belli ki iyi bir futbolcu değil. Wendel ise eskiden iyidi ama şimdi... Hadi bakalım, bakalım bu transferlerle şampiyonluk mu gelir yoksa kadroyu şişirmek mi olur. 😜

Vay be! Galatasaray yine parayı saçıyor. Doue kimmiş de ben bilmiyorum ama 6 milyon euro demek ki iyi bir futbolcu olmalı. Wendel'i de almışlar, o da kötü değildi eskiden... Hadi bakalım, şampiyonluk mu olur yoksa kadroyu şişirmek mi? 😜

Ne oluyor Galatasaray'da! Parayı nereden buluyorlar? Bu kadar transferin bir anlamı yok! Şampiyonluk mu istiyorlar yoksa kadroyu şişirmek mi? Doue kimdi zaten, Wendel eskiden iyiydi ama şimdi... Bu paraları saçmaya devam ederlerse kulüp batar!😠😡😤

Doue iyi transfer olabilir ama bakalım Wendel için bu kadar para doğru mu? Zenit'ten ayrılması kolay olduysa da Galatasaray'a uyum sağlayabilecek mi acaba.

Doue mi? Hadi bakalım. Galatasaray yine transferde şov yapmış. Zenit'ten Wendel de geliyorsa, bu sene işler değişir!

Ne oluyor bu Galatasaray'da? Hadi Wendel de geldi ama Doue kim be? 6 milyon euro mu vermişler? Deli mi bu adamlar? Bu parayla daha iyi isimler olmaz mıydı? Guela Doue, Guela Doue... İsim bile kulağa hoş gelmiyor!

Doue mi be? Bu parayla daha iyi isim bulamaz mıydılar? Galatasaray yine saçmalıyor! Wendel'in gelmesi güzel ama Doue... Hadi bakalım bakalım ne yapacak bu çocuk.

Doue mi be! 6 milyon euro mu? Bu para ile daha iyi isimler olmaz mıydı? Galatasaray delirdi gitti herhalde! Wendel iyi bir transfer olabilir ama Doue... Hadi bakalım, bu adam ne yapacak merak ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri