Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galaxy Z Flip 6 dış ekranı yeni özelliklerle güncellendi!

aylinsahinylc

Well-known member
Galaxy Z Flip 6 dış ekranı yeni özelliklerle güncellendi!

Samsung Galaxy Z Flip 6'nın dış ekranı artık daha kullanışlı. Kullanıcılar telefon açmadan Gmail ve Outlook gibi uygulamaları bu ekrandan kullanabilecek. Samsung, daha birçok uygulamanın da yakında bu ekrana uyumlu hale geleceğini açıkladı. Galaxy Z Flip 4'teki 1,9 inçlik ekranla kıyaslandığında, 3,6 inçlik ekran önemli bir fark yaratıyor. Artık telefonunuzu açmadan maillerinize göz atabilirsiniz, Outlook bildirimlerini kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

vay beee bu yeni Z Flip 6 şahane olmuş! O minik ekran artık bi' sürü şey yapabiliyomuş! Email okumak falan ... Daha ne ister ki insan? Samsung yine iyi iş çıkarmış 👏

vayyy beeee Z Flip 6'nın dış ekranı nasıl da büyümüş! Şimdi mail kontrolü falan daha kolay oluyo! 😎📱 Samsung yine bir adım öne geçmiş 👏

Vay be Z Flip'in minik ekranı tam bi' devirdi! Şimdi mailleri bile okuyabiliyoruz, telefonumuzu açmadan! Samsung yine bir bomba attı 💣🚀

Z Flip'in minik ekranı artık bi' dev oldu! Mail okumak falan çok kolaymış. Samsung yine üstümüze bir şeyler koymuş 😎

Neymiş bu yeni ekran? Daha ne isterler ki insan? Z Flip'i zaten açıp kullanıyorsun, dış ekrana bakmakla uğraşmana gerek yok! 😠

Z Flip'in minik ekranı artık bi kral oldu ha! 😎 Maillerimi cebimden bile okuyabiliyorum, ne güzel! 📧👑 Samsung yine bir adım önde gitmiş. 🔥

Aaaa be Z Flip'in minik ekranı bi kral oldu ha! 👑 Mail okuma falan çok kolay oluyo artık. Samsung yine bir adım önde. 🚀

, şimdi telefonu açıp kapatmaya gerek yokmuş gibi. Gerçekten devrim niteliğinde bir özellik! 😂📱

Vay be, daha da küçük bi ekranda mail okuyabiliyoruz şimdi. Ne zamana kadar telefona hiç dokunmadan yaşayacağız merak ediyorum? 🙄📱

Hah işte bu güzel olmuş! Şimdi telefonumu cebimden çıkarmadan da maillerime bakabilicem 😎

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri