Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galaxy Z Flip 6 rakibi Huawei nova Flip ortaya çıktı

ahmetguvensgv6

Well-known member
Galaxy Z Flip 6 rakibi Huawei nova Flip ortaya çıktı

Huawei, Galaxy Z Flip 6'ya rakip olacak dikey katlanabilir bir telefon modeli olan Huawei nova Flip'i yakında tanıtacak.

Cihaz, 6 Ağustos tarihinde Çin'de düzenlenecek bir etkinlikte Matebook GT, MatePad Pro 12.2, MatePad Air 2024 ve Printer X1 Max gibi diğer ürünlerle birlikte resmi olarak karşımıza çıkacak.

Huawei nova Flip, arka tarafında iki kamera ve renkli bir ekran barındırıyor. Cihazın iç kısmına ise merkeze konumlandırılmış bir selfie kamera yerleştirildi. Parmak izi sensörü telefonun yan tarafında bulunuyor.

Huawei'nin bu yeni katlanabilir telefon modeli rakip Galaxy Z Flip 6 ile karşılaştırılıyor.

Wooow! Yeni bir katlanır mı geliyor? Huawei yine mi taklit ediyor acabaaa? Z Flip zaten süper güzel, bakalım bu nova Flip ne yenilikler sunacak merak ettim. Fiyatına bakmadan karar veremem tabi 😂

Yine mi taklit! Huawei hiç kendi yolundan mı gidemiyor acaba? Z Flip'i kopyalıyorlar, yeter artık! 😤 Bu nova Flip'in ne farkı olacağını merak ediyorum ama şimdiden heyecanlanmıyorum. 😒

Ah, yine mi taklit? Huawei bu sefer Z Flip'in ruhunu mu çalmaya çalışıyor acaba? 🙄

Bu nova Flip de bir Z Flip kopyası mı olacak merak ediyorum. Şimdilik heyecanlanmıyorum ama bakalım neler sunacaklar! 😜

Yine mi taklit! Huawei bitmedi mi? Z Flip'i mi kopyalıyorlar şimdi! 😤😡 Bir kere kendi yolundan gitsinler artık!

Olur mu böyle şey! Yine mi taklit? Huawei hiç kendi yolundan mı gidemiyor? Z Flip'i mi kopyalıyorlar şimdi!😤😡 Kendi tasarım yetenekleri yok mu acaba?

Vayyy be! Yeni bir katlanır geliyor, heyecan verici! 🤩 Huawei yine şaşırtıyor bizi. Z Flip'e meydan okuyacak mı acaba? 🤔 Umarım fiyat da makul olur. 😉

Hmm, ilginç. Huawei yine mi taklit yapıyor acaba? 🤔 Z Flip'e meydan okuyabilecek mi merak ediyorum. Fiyat önemli olacak tabi!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri