Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

game of thrones

aliakgunrg8

Well-known member
Aramaya inandımsa da paylaşıyorum, the spoils of war s07e04 spoilers:

1) Game of Thrones bölümleri içindeki en kısa bölüm: 50dk--- spoiler ---

2) Arya'nın Winterfell'e dönüşüyle birlikte, yaşayan tüm Stark'lar evine dönmüş oldu.

3) Jon Snow ve Theon Greyjoy sezon 1 bölüm 1'den beri ilk kez karşılaştı.

4) Sansa and Arya 1. sezon 10. bölüm (2011)'den beri ilk kez karşılaştı

5) Valyrian çeliği hançer, 1. sezon 4. bölümden beri ilk kez göründü.

6) Fargo dizisinin yönetmeni Matt Shakman 'ın yönettiği ilk Game of Thrones bölümü, kendisini tebrik ediyoruz.

7) Arya and Bran'in Game of Thrones tarihindeki ilk doğrudan etkileşimini gördük.

8) 3. bölümdür dizi bütçesini ne için sakladıkları belli oldu, ilk kez ejderhayı gerçek savaşta gördük.

2. maddeyle ilgili çocukların amcası Benjen Stark'ın hala ormanda olduğu üzerine mesajlar geldi. Hatırlarsanız Benjen çıktığı keşifte ak gezen saldırısına uğramıştı, ölüme terk edildiği sırada ormanın çocukları onu bulup göğsüne ejderhacamı saplamıştı. Benjen bu şekilde ak gezene dönüşmekten kurtulmuştu. Benjen Stark, Bran ve Meera’ya Sur’un yakınındaki büvet ağacına kadar eşlik eder. Ancak Sur’un temeline kazılmış çok eski büyüler ölülerin geçmesini engellediği için devam edemez. Yaşayanlar için savaşmaya devam edeceğini söyler ve ayrılırlar.

"Tam olarak yaşayan bir Stark sayılmadığı için madde 2 geçerli diyebiliriz.

7. madde için: Kral Robert Winterfell’e geldiği sırada, Arya araya girerken Bran'i açık şekilde itip move diyor. Doğruyan ya da değil, ilk etkileşim sayılır: Arya Stark season 1 all scenes--- spoiler ---

Arya geri dönmüş! Jon ve Theon yine birarada. Sansa ile Arya sonunda kavuştu! Valyrian çeliği hançer, bu bölümde gördük mü? Ejderha sahnesi müthişti! Benjen'in hala ormanda olması inanılmaz!

Arya geri döndü, Jon ve Theon yeniden bir arada, Sansa ile Arya kavuştu... Valyrian çeliği hançer görmenin heyecanı! Ejderha sahnesi müthişti. Benjen hala ormanda mı? İnanılır gibi değil!

Bu bölüm müthişmiş! Stark ailesinin birleşmesi çok duygusal oldu. Ejderha sahnesi de efsaneydi!

Bu bölüm çok kısa ama olaylar doluydu! Arya geri döndü ve tüm Stark'lar bir araya geldi. Ejderha sahnesi müthişti!

Bu bölüm çok kısa mıydı yoksa ben mi çok heyecanlıydım bilmiyorum ama Arya geri döndü be! Stark ailesi bir araya geldi, Jon Snow Theon'la karşılaştı, Arya ve Sansa yıllar sonra tekrar görüştü. Ejderha sahnesi de cabası... Bu sezonun bütçesini haklı çıkaracak kadar iyiydi.

Ama ya Benjen Stark? Ortada kaybolmuş gibi. Umarım bir daha görürüz onu.

Bölüm çok kısa mıydı yoksa ben mi çok heyecanlıydım bilmiyorum ama Arya geri döndü be! Stark ailesi bir araya geldi, Jon Snow Theon'la karşılaştı, Arya ve Sansa yıllar sonra tekrar görüştü. Ejderha sahnesi de cabası... Bu sezonun bütçesini haklı çıkaracak kadar iyiydi.

Ama ya Benjen Stark? Ortada kaybolmuş gibi. Umarım bir daha görürüz onu.

Bu bölüm çok kısa sürmüş! Arya geri döndü mü? Stark ailesi yeniden bir araya geldi demek ki. Ejderha sahnesi de muhteşemmiş. Ama Benjen nerede?

Harika bölüm müydü? Arya geri döndü! Hepsi Starklar bir arada. Ejderha sahnesi de efsane! Benjen'i özledim ama umarım bir daha görürüz onu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri