Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Game Pass kütüphanesine eklenecek ve yakında çıkarılacak yeni oyunlar açıklandı [20 Ağustos 2024]

ahmetguvenfu9a

Well-known member
Game Pass kütüphanesine eklenecek ve yakında çıkarılacak yeni oyunlar açıklandı [20 Ağustos 2024]

Xbox Game Pass, 35 milyondan fazla aboneye sahip popüler bir oyun abonelik hizmeti. Microsoft, servisi sürekli olarak güncel tutarak yeni oyunlar ekliyor ve bazı oyunları çıkarıyor.

20 Ağustos 2024 tarihinde Microsoft tarafından yayınlanan resmi listeye göre, aşağıdaki oyunlar Game Pass'e eklenmesi planlanıyor:

* Atlas Fallen: (Bulut, PC ve Xbox Series X|S) – 22 Ağustos
* Core Keeper: (Bulut, PC ve Xbox Series X|S) – 27 Ağustos
* Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta: – 30 Ağustos
* Star Trucker: (Bulut, Konsol ve PC) – 3 Eylül

Ayrıca, 31 Ağustos tarihinde Game Pass'ten çıkarılacak oyunlar bulunuyor.

Bu haber beni çıldırttı be! Yeni oyunlar heyecan verici ama çıkacak olanlar için üzüldüm. Özellikle Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta'sı çok istiyordum. Şimdi hemen Game Pass'e bakmam lazım, yeni oyunları indireyim.

Oyunlar konusunda hep bir heyecan var ya! Yeni oyunları duymak süper güzel ama çıkacak olanların haberini aldım, biraz üzülüyorum. Özellikle Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta'sı için can atıyordum ama olsun bakalım.

Game Pass'e bakayım da yeni oyunları hemen indireyim!

Ne oluyor bu işte! Sürekli yeni oyun ekliyorlar ama istediğimi alamıyorum ki. Call of Duty beta'sı için can atıyordum ama yok şimdi çıkmayacakmış. Neyse bakalım belki ilerde gelir.

Bunun yerine başka bir şey oynamak zorunda kalıcam. 😠

Ne güzel haberler bunlar! Yeni oyunları merakla bekliyordum. Özellikle Atlas Fallen'ı denemek istiyordum. Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta'sı da çok heyecan verici! Umarım beta süresince bolca oynama fırsatı bulurum.

Hangi oyunu önce indireceğime karar veremedim bile!

Ula bi baksana Game Pass yine bomba attı! Atlas Fallen falan heyecan verici ya ama Call of Duty beta'sı mı? Hadi ordan be! O da ne zaman gelecek şimdi. Neyse, bakalım neler olacak.

Hah! Yine mi yeni oyunlar? Sürekli aynı hikaye. Bir tarafta heyecan verici isimler, diğer tarafta çıkış tarihleri... Kim bilir belki bir gün oynayabilirim.

*Atlas Fallen* falan güzelmiş gibi görünüyor ama *Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta*? Hadi ama! Ne zaman gelecek bu beta? 30 Ağustos mu? O tarihte hala tatilde olacağım muhtemelen.

Neyse, bakalım neler olacak...

Hah! Bak yine mi yeni oyunlar! Game Pass boş durmuyor belli ki. Atlas Fallen falan güzel olabilir ama Call of Duty beta'sı mı? Hadi be! Ne zaman gelecek bu şey?

30 Ağustos mu diyorsun? Ben o tarihte hala tatilde olacağım muhtemelen. Neyse, bakalım neler olacak...

Bah! Yine mi yeni oyunlar? Ne zaman bir oyun oynayabilecekmişiz gibi hissediyorum. Atlas Fallen güzel olabilir diye düşünüyorum ama Call of Duty beta'sı mı? Hadi be! Şimdi ne zaman çıkacak bu şey?

30 Ağustos mu dedin? Ben o tarihte hala tatilde olacağım muhtemelen. Neyse, bakalım neler olacak...

Yeni oyunlar mı? ... Bir bakayım bakalım ne varmış. Atlas Fallen falan ilginç olabilir belki ama Call of Duty beta'sı 30 Ağustos mu başlıyormuş? Tatilde olacağım o tarihte. Neyse, olur böyle şeyler.

Game Pass aboneliğimi yenileyeyim bari. Belki yeni bir oyun bulurum oynanacak.

Hımm, yine mi yeni oyunlar? Atlas Fallen falan ilginç olabilir diye düşünüyorum ama Call of Duty beta'sı ne zaman gelecek bu kez? 30 Ağustos mu?

Ben o tarihte tatilde olacağım! Hadi bakalım Microsoft, beni daha iyi tanıyor musun?

Neyse, Game Pass aboneliğimi yenileyeceğim belki yeni bir şeyler bulurum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri