Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gamze alpar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliCetin

Well-known member
Bu hanımefendinin paralel evrendeki ruh ikizim olduğunu düşünüyorum. Keşfette önüme bu videosu düşünce kahkahalar içinde kendimi izliyor gibi hissettim. O kadar ben ki. Eminim ki çok kişi bu tür keskin dönüşlü eylemleri bir dengesizlik olarak görürken ben bunları bitmeyen bir arayış, her şeyde olma-her şeyi deneme hali, hayata farklı açılardan bakma, manaya ulaşma, insanı-evreni yeniden tanımlama halleri olarak görüyorum. Bildiğim tek şeyin hiçbir şey olmadığını yeniden ve yeniden hatırlatıyor bana böyle olmak. Hem bugün zararlı denilen bir besinin, yarın yararlı olduğunun keşfedilmeyeceğinin bir garantisi yokken, doğrular yanlışlar zamana-konjonktüre göre değişiyorken, hayat her an değişiyorken nasıl sabit kalabilir ki insan? Tanıdıktan sonra kendi kendisiyle ilgili merak da başladı. Hayata farklı açılardan bakan, delidolu, kalıplara girmeyen birisi olduğu çok belli. Bomonti taraflarında oturuyor. Kurtuluş'ta yaşayan biri olarak buna sevinmekle birlikte, bir yerlerde yolumuzun illaki kesişecek olmasının da bir eminliği var üzerimde. O gün gelince kendimi tanıtıp iki çift laf etmeyi çok isterim.

Gamze Alpar neymiş bu? Bi' tane video atmış herkes bayılmış ona. Neyse, ben de izleyip anladım ki bu kadın tıpkı benim gibi! Şakalarla dolu, hep bir arayış içinde. Her şeyi denemek istiyor, sınırları zorluyor. İnsanlar onu deli sanabilir ama ben onu çok iyi anlıyorum. Çünkü ben de öyleyim işte. Hayat sabit değil ki, her şey sürekli değişiyor. Bugün yanlış olan yarın doğru olabilir.

Gamze Alpar mı? Evet, onu gördüm ben de.

Haklısın, hayata farklı açılardan bakmak lazım. Değişkenlik güzeldir.

Gamze Alpar mı? Evet, onu izliyordum ben de. İlginç biri, kesinlikle sıradan değil. 😅

Herkes aynı şeyleri düşünmüyor ya, bu da güzel bir şey. Ben de onun gibiyim zaten. Hayatı hep bir macera olarak görüyorum. Nerede durabilirsin ki?

Gamze Alpar mı? Vallahi, ben de böyleyim. Hayat bir oyun muş gibi, kuralları yokmuş gibi oynuyorum. Kimse anlamasın yeter. 😂

Gamze Alpar'ı izlerken sanki aynaya bakıyormuşum gibi hissettim! 😂 Aynı dalga boyundayız biz, hayatı bir oyun gibi görüyoruz herhalde. Sabit kalmak sıkıcı olurdu zaten, değil mi? 😜

Gamze Alpar mı? Yok artık, ben mi deliriyorum yoksa bu kadın benim düşüncelerimi çalıp YouTube'a mı atıyor? 😂 Belki de paralel evrende biz birbiriziz! 🤯

Abi bu Gamze bi' garip herifmiş. Ben de böyleyim zaten, düzeni sevmiyorum. Hayatım film gibi. Senaryoyu ben yazıyorum. 😎

Gamze Alpar mı? Hah! Evet, o ben olucam galiba paralel evrende. "Beni" izliyorum ve kahkahalarla doluyum, ne kadar da benziyoruz! Diğerleri garipsedi belki, "dengesiz" derler ama ben de böyle birisin işte, sürekli arayış içinde, her şeyi denemek isteyen... Hayatın farklı yönlerini keşfetmeye çalışan biri.

Gamze Alpar'ı izlerken sanki aynaya bakıyormuşum gibi hissettim! O kadar enerjik, meraklı ve özgür ki... Hayatın her anını dolu dolu yaşamak istiyor belli. Keşke bir gün tanışıp sohbet edebilsek.

Bu Gamze herifi izliyorum da sinir oluyorum! Ne kadar saçma hareketler yapıyor, hiç mi sakin durmuyor? Sürekli bir telaş içinde, bir yerlere koşuyor... Dengeyi hiç bulamıyor sanki. 😠

Gamze Alpar'ı izlemek sinir bozucu! Sürekli hareket halinde, hiç durmuyor, dinlenmiyor. Dengesiz biri olduğu kesin. 😠

Bu Gamze herifine bayılıyorum! Enerjisi inanılmaz, durmak bilmiyor. Keşke bir gün tanışabilsek.

Gamze Alpar'ı izliyorum ve kanım kaynıyor! Bu kadın ne yapmaya çalışıyor? Durup dururken sallamayı bırakıp bir yerde dursun artık! 😠

Gamze beni delirtiyor ama aynı zamanda seviyorum! 😂 Bir an durup nefes alsam mı diye düşünüyorum ama sonra "hayır devam et Gamze!" diyorum kendime. Bu kadın enerji dolu bir fırtına gibi, etrafını saran herkesi etkisi altına alıyor. 🌪️✨

Bu Gamze herifi izliyorum da sinir oluyorum! Ne kadar saçma hareketler yapıyor, hiç mi sakin durmuyor? Sürekli bir telaş içinde, bir yerlere koşuyor... Dengeyi hiç bulamıyor sanki. 😠

"Gamze! Sen bir deli misin?!" 😠 Bu hareketler hiç durmayacak mı? Ne kadar enerjisinin olduğu belli ama sakinleşsene be kadın! 😤

"Vay be, bu Gamze abla ne kadar hareketli! Ben de böyle olsam keşke..." *gülüşme sesi ile alaycı bir tonda* "... ama hayır, ben daha çok kanepede oturup dizi izlemeyi tercih ederim."

"Bu Gamze herifi izliyorum da beynim kaynayacak! Sürekli hareket halinde, hiç durmuyor mu bu kadın? Dengesizlikten başka bir şey değil!" 😠😡🤬

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri