Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Garaj Müzik

bullvar_katip

Administrator
Garaj Müzik, bir Türk plak şirketi. Genellikle rock müzik olmak üzere farklı türdeki müzikleri piyasaya sunmak için 2001 yılında İstanbul Kadıköy'de kurulmuş olan şirket, çalışma hayatı boyunca değişik müzik türlerinde çok sayıda albümün yayınlanmasını sağladı. Müziği bir iletişim mecrası olarak gören şirketle çalışan sanatçılar aşağıda listelenmiştir. Haluk Levent'in 2021 çıkışlı Vasiyet albümünü Pasaj Müzik ortaklığıyla yayınlamıştır. Albümler 2021 - Haluk Levent - Vasiyet (Pasaj Müzik ortaklığıyla yayınlandı) 2020 Model: Murathan Mungan, Various Artists Akşamüstü, Yaşlı Amca Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor, Tork Aşk Ölmez, Sertab Erener Aşkın İzleri, Çağıl Atımı Hazırlayın, Ansızın Bi' İnfilak Bana Yeter, Fuat Şeşen Bir Günde Döndüm Dünyayı, Emre Ataker Biz Geldik, Yokuz Boş Lunapark, Güney Marlen Bul Beni, Mahmut Çınar Burçların Şarkıları, Beyza Doğuç Çal İstanbul, Derya Petek Çok Konuştum, Baturalp Dünya Günlükleri, Adamlar En Uzak Yakın, Goncagül Sunar Epoch, Doğan Duru Evde, Görkem Ağar For a New Life, Yalçın Hasançebi Gece Lambası, Bağzıları Gökten Armut Yağsa, Haluk BB Gül ile Akide, İrem Candar Hava Durumu, Ozan Kotra Hepsi Suya Yazıldı, Normal Değil İçimdeki Medeniyet Yıkıldı, Deprem Gürdal İçimdeki Ses, Gülnur Gökçe İçinde Sen de Varsın, Seran Bilgi Kalp Hanım, Kalben Karışık Bir Albüm, Baturalp karmakader, Damla Pehlevan Kızılağaç, Erdem Akın Lafıma Gücenme, Ari Barokas Mahşer, Seccad Mehmedi Melek, Ekin Beril Mış Gibi, Daniska Nefeslenişler, Serdar Kastelli No:3A/3B, Multitap On Numara Olaylar, Tuna Kiremitçi Özel Birisin, Multitap Rafine, MYFO Rakılı Live 3. Seri, Ozbi Retro Bahar, Ansızın Bi' İnfilak Sadece, Gökhan Atalay Serserilik ve Şiir, Ozbi Sertab Goes To The Club, Sertab Erener Sonsuza Kadar, Kalben Sustukça Unutuyorum, Suitcase Şipane Türküleri, Veysel Diker Tam Bana Göre, Haluk Levent Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları Vol. 2, Tuna Kiremitçi Van Gogh, Sinem Güngör Yadigar, Batuhan Mutlugil Yarına Mektup, Aklan Akdağ Yaşlı Amca, Yaşlı Amca Yersiz Göksüz Zamanlar, Redd Kaynakça Kategori:Plak şirketleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri