Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Garanti BBVA Rezaleti: 7 Haziran 2024'te Neler Yaşandı?"

leylayildizvqfql

Active member
7 Haziran 2024 Garanti BBVA Rezaleti: Müşteri Hizmetlerinin İlgisizliği!

Bugün, 7 Haziran 2024 akşamı, Garanti BBVA bankası ile yaşadığım hayal kırıklığını ve müşteri hizmetlerinin ilgisizliğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Akşam 22:30 sularında, bankanın ATM'sine giderek karekod üzerinden hesabıma para yatırdım. Ancak para yatırma işlemi başarılı olmasına rağmen, paranın hesabıma yüklenmediğini fark ettim. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve sorunu bildirdim.

Müşteri hizmetleri temsilcisi, sorunu araştırmak için bir bilet oluşturduklarını ve en geç bir hafta içinde geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bir hafta içinde paranız hesabınıza yüklenecek dediler. Ancak bu sözlerin arkasında durmadılar!

Bir hafta geçtiği halde, hala param hesabıma yüklenmedi ve müşteri hizmetlerinden hiçbir geri dönüş almadım. Bu durum, bankanın müşterilerine karşı ne kadar duyarsız olduğunu gösteriyor. Müşteri memnuniyeti onlar için önemli olmayan bir konu gibi görünüyor.

Bu rezalet durumun en kısa sürede çözülmesini ve paramın hesabıma yüklenmesini istiyorum. Garanti BBVA bankası, müşterilerinin zamanını ve parasını ciddiye almalı! Bu sorunun bir an önce çözülmesi için gerekli adımları atmalı ve müşteri hizmetlerini eğitmeli!

Bu deneyim, bankaya olan güvenimi sarsmış ve diğer bankaları tercih etmeme sebep olmuştur. Müşteri hizmetleri temsilcilerinin daha eğitimli ve duyarlı olması, böyle bir durumun tekrarlanmasını engelleyebilir. Banka, müşterilerinin zamanını ve parasını önemsemeli!

Geliştirmeler:

Müşteri hizmetlerinden hala bir geri dönüş almadım ve param hesabıma yüklenmedi. Bu durum, bankanın sözünün arkasında durmamasını ve müşterilerine değer vermemesini gösteriyor. Bu rezaletin bir an önce çözülmesini talep ediyorum!

(Lütfen bu yazıyı foruma gönderin ve gelişmeler olduğunda güncelleyin)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri