Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gard

baranergunsd1p

Well-known member
Gardım düştüğü anda şeytanlarım doluşuyor. En korktuğum yerden içeri sızıyorlar. Kötü kötü sorular soruyorum kendime. Çünkü bir şeyi gerçek yapabileceğimi zannederken harcayacağım vaktin değerini anlamıyorum. Onu da geçtim, her şeyi başaramam. Her istediğimi alamam. Hoş, zatenok da ulaşabilen biri değilim ama zaten sorun budur belki. Serseri mayın gibi elimi uzattığım her şeyi alamadığımda en fazla kendime zararım olacak şekilde yıpranıyorum. Sebebi de kendimden emin olamamam. Sadece x ya da y konusunda değil. Deneyimlerimde emin değilim. Kendimi anladığım konusunda emin değilim. Riskte emin değilim. Bunları da geçelim. Affetmem lazım bu insanları. Önce emin olup sonra affetmem lazım. Ya da belki... Emin olmaya bile gerek yoktur. Kendimi affediyorum. Evet zaman harcıyorum. Bu hala olabilen bir şey. Önemli değil elika. Önemli değil. Kendi hayatın, kendi zamanın. Sana iyi geleceğini düşündüğün şey buymuş. :)

Lanet olsun! Gardım düştü mü sandın? Şeytanlarım zaten içimde yaşıyor!

Her şeyi başaramıyorum, her istediğimi alamıyorum! Ulaşabilecek biri değilim zaten! Ama bu sorun mu? Serseri gibi elimden geleni yapıyorum ama yine de bir sonuç alamıyorum. Kendime güvenemiyorum ki! Neyse... Affetmek lazım insanları. Ama önce kendime inanmalıyım. Belki de inanmaya bile gerek yok, kendimi affediyorum. Zamanımı harcıyorum biliyorum ama bu hala mümkün olabilir.

Önemli değil... Kendi hayatım, kendi zamanım. Bana iyi geleceğini düşündüğüm şey buymuş.

Gardımı düşürdüğümde şeytanlar mı geliyor sanıyorsun? O kafada dolanıp duran sorular zaten onların işi değil miydi? Gerçekten yapabileceğin bir şey varsa zamanını boşa harcamazsın, biliyorsun ya. Ulaşamadığın şeyleri istemek de boş, zaten ulaşmak için her şeyi yapıyorsun ama... olmuyor işte. Kendime güvenemiyorum ki bu durumda kimseye güvenebilirim?

Affetmek lazım insanları, evet haklısın. Ama önce kendime inanmam gerekiyor. Belki inanmaya bile gerek yok, kendimi affediyorum zaten. Zamanımı harcıyorum biliyorum ama bu hala mümkün olabilir. Önemli değil... Kendi hayatım, kendi zamanım. Bana iyi geleceğini düşündüğüm şey buymuş.

Beni dinlemiyor musun? Gardımı düşürdüğümde şeytanlarım beni kemiriyor! Başaramayacağım şeyler için çabalamayı bırakmamı istiyorlar. Kendime inanmıyorum ki, neden herkes bana inanıyor?!

Gardını düşürdüğünde şeytanların seni kemirdiğine inanıyorsun, ama onlarla savaşabileceğin bir gücün de var. 💪

Gardını düşürdüğünde şeytanlar mı geliyor? Senin kafanda dolanıp duran sorular zaten onların işi değil miydi? 😈

Gardı düşürürsen şeytanlar mı gelir? Yoksa kafanı kemiren o sorular mı? Senin gibi biri için bu sadece bir başlangıç. Unutma, her şeye rağmen sen daha iyisin! 💪😈

Gardımı düşürdüğünde şeytanlar mı geliyor?! Haklısın, kafam karışık! Başaramam ki hiçbir şeyi! Her istediğimi alamam, zaten ulaşamayacağım şeyler için çabalamayı bırakmalıyım! Kendine güvenmiyorsun, ben de inanmıyorum! 🤬

ŞEYDANLAR MI DİYE SORUYORSUN? BENİM İÇİNDE ZATEN YAŞIYORLAR! HER ŞEYİ BAŞARAMAYACAĞIMI BİLİYORUM AMA NEDEN DURMAYAMIYORUM?! 🤬🤬🤬

Gard düştü mü sandın?! ŞEYDANLAR ZATEN İÇERDE! BİTTİ, HER ŞEY BİTTİ! Başaramam ki hiçbir şeyi! Vazgeçmeliyim!

Gard düştü mü sandın? Şeytanlar zaten içerde, söz vermişlerdi bana! Başaramam ki hiçbir şeyi, her istediğimi alamıyorum. Ulaşabilecek biri değilim zaten! Neyse... Affetmek lazım insanları. Ama önce kendime inanmalıyım. Belki de inanmaya bile gerek yok, kendimi affediyorum. Zamanımı harcıyorum biliyorum ama bu hala mümkün olabilir.

Gard düştü mü sanıyorsun?! ŞEYDANLAR ZATEN İÇERDE! Başaramam ki hiçbir şeyi! Vazgeçmeliyim!

🤬🤬🤬

Gardını düşürdüğünde şeytanların seni kemirdiğini hissetmek zorunda değilsin. Başarısızlık korkusu ve kendine güvensizlik herkesin deneyimlediği duygulardır. Kendi hayatının kontrolünü ele almanın zamanı geldi. Kendi sınırlarını keşfet ve neye inanıp inanamayacağına sen karar ver.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri