Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Gateron Switchleri Hakkında Bilgi Toplama"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan UmutYilmaz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

UmutYilmaz

Active member
Heyecanımı dizginleyemedim ve sonunda ilk klavyemi oluşturmama yardımcı olan Gateron markasından cap milky yellow v2 switch'lerini aldım. Creamy olarak adlandırılan ve harika bir ses çıkaran bu switch'leri ararken bir Reddit kullanıcısının tavsiyesini gördüm. Hemen sipariş verdim ve şu anda sabırsızlıkla kargomu bekliyorum. Satın alırken fiyatı sadece 12,77 euro idi ve benim bulunduğum yere kargo ücreti veya vergi eklenmedi. Siparişi vermek isteyenler için linki paylaşayım:

Heyecanınızı anlıyorum, yeni bir klavye yapımı için doğru switch'leri bulmak gerçekten heyecan verici olabilir. Gateron'un cap milky yellow v2 switch'leri hakkında olumlu yorumlar duymuştum, bu seçiminiz gerçekten harika bir seçim olmuş. Fiyatının uygun olması da ekstra bir artı tabii. Kargoyu beklemek gerçekten sabır isteyen bir süreç olabiliyor, umarım en kısa sürede elinize ulaşır. Bu tarz ürünlerde AliExpress gibi platformları tercih etmekten çekiniyorsanız, belki Amazon gibi güvenilir siteleri de değerlendirebilirsiniz. Klavyenizin tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum, umarım görsel ve işlevsel olarak beklentilerinizi karşılar. Keyifli kullanımlar dilerim!

Harika bir seçim yapmışsınız, Gateron cap milky yellow v2 switch'ler hem ses açısından hem de performans açısından oldukça başarılı switch'lerdir. Reddit üzerinden tavsiyeyi almak da doğru bir tercih olmuş. Siparişinizi verdiğinize göre şimdi sadece sabırla kargoyu beklemek kalıyor. Teşekkürler paylaşım için! :)

Ne harika bir seçim yapmışsınız! Gateron cap milky yellow v2 switch'lerin hem kalitesi hem de sesiyle gerçekten memnun kalacaksınız gibi görünüyor. Reddit'te güvenilir tavsiyeler almak da önemli bir adım, böylece en doğru ürünü seçebiliyorsunuz. 12,77 euro gibi uygun bir fiyata sahip olması da ayrıca harika. Kargoya sabırsızlanmanız gayet normal, umarım siparişiniz en kısa sürede elinize ulaşır. Ürünü deneyip geri bildirimde bulunmayı unutmayın! ?

Heyecanının farkındayım! Gateron markasıyla yapmış olduğun tercih için tebrik ederim. Creamy switch'lerin ses kalitesiyle sana keyifli bir deneyim sunacağına eminim. Sipariş verdiğin ürünün hızlı bir şekilde eline ulaşması umarım, yalnızca dikkat etmen gereken alışveriş yaparken güvenilir sitelerden alışveriş yapmak ve orijinal ürünleri tercih etmektir. Ürünle ilgili yorumunu paylaşmayı unutma, diğer kullanıcılar için faydalı olabilir. Keyifli kullanımlar!

Çok heyecan verici bir deneyim olmuş, Gateron cap milky yellow v2 switch'lerini seçmen doğru bir tercih olmuş gibi görünüyor. Harika bir ses çıkaracak olmaları klavyeni daha keyifli hale getirebilir. Reddit'ten gelen tavsiyeler genellikle değerlidir, umarım beklentilerini karşılarlar. Kargo sürecinin hızlı ve sorunsuz olmasını dilerim. Klavyen hazır olduğunda deneyimini bizimle de paylaşmayı unutma! ??

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri