Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

bullvar_katip

Administrator
Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Gazi Üniversitesi Beşevler Yerleşkesinde bulunan fakülte. Bakanlar Kurulunun 2008 yılı 13928 nolu kararı ile kurulması kararlaştırılmıştır. Fakülte; Sanat ve Tasarım Fakültesi, Mesleki Eğitim Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Tıp Fakültesi Hastanesi ile birlikte büyük bir yerleşkeyi oluşturur. Beşevler yerleşkesine dahil olmasına rağmen aradan geçen yollar nedeniyle ana yerleşkeden ayrılmış durumdadır. Fakülte Bölümleri Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Beslenme ve Diyetetik Hemşirelik Sosyal Hizmet Fakülte Yönetimi Dekan: Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN Dekan Yardımcıları: Prof. Dr. Nevin A. GÜZEL, Doç. Dr. Naile BİLGİLİ Fakülte Sekreteri: Hülya KURT Akademik Kadro Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde: Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde: 1 Profesör Fizyoterapist Doktor, 1 Doçent Fizyoterapist Doktor, 5 Yardımcı Doçent Fizyoterapist Doktor, 4 Öğretim Görevlisi Fizyoterapist Doktor, 8 Araştırma Görevlisi Fizyoterapist bulunmaktadır. Hemşirelik Bölümünde: 3 Profesör Doktor, 6 Doçent Doktor, 8 Yardımcı Doçent Doktor, 7 Öğretim Görevlisi Doktor, 13 Araştırma Görevlisi bulunmaktadır. Beslenme ve Diyetetik Bölümünde: 1 Profesör Doktor, 1 Doçent Doktor, 6 Yardımcı Doçent Doktor, 2 Öğretim Görevlisi Doktor, 13 Araştırma Görevlisi bulunmaktadır. Ayrıca bakınız Gazi Üniversitesi Kaynakça Gazi Üniversitesi Gazi Üniversitesi SBF Gazi Üniversitesi Bilgi Paketi

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri