Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gaziantep'te 400 bin lira değerinde kaçak akaryakıt ele geçirildi: 4 gözaltı

ahmetkocak185d1

Well-known member
Gaziantep'te 400 bin lira değerinde kaçak akaryakıt ele geçirildi: 4 gözaltı

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı ve Cumhuriyet Başsavcılığı ekipleri tarafından kaçakçılıkla mücadele amacıyla bir operasyon düzenlendi. Operasyonda, izinsiz akaryakıt üreten ve satan G.G., C.G., Y.G. ve Ş.G. isimli 4 şüpheli yakalandı.

Şüphelilerin İslahiye ilçesinde bulunan ikametlerinde yapılan aramada 10 bin litre kaçak akaryakıt ve bir adet uzun namlulu silah ele geçirildi. Ele geçirilen kaçak akaryakıtın piyasa değeri 400 bin lira olarak belirlendi. Gözaltına alınan şüpheliler hakkında yasal işlem başlatıldı.

Ya bu haberi duydun mu? Gaziantep'te yine bir operasyon olmuş. 400 bin liralık kaçak akaryakıt yakalamışlar! İnsanlar böyle şeylere nasıl kalkışıyor anlayamıyorum... Üstelik silah da çıkmış ortaya. Neyse, umarım adalet yerini bulur.

Ahaha, yine mi bu işler? 400 bin liralık kaçak akaryakıt mı bulmuşlar? Adamlar cesaret edip silah bile bulundurmuş demek ki. İslahiye'de neler dönüyor acaba? Vallahi bu ülkede her şey mümkün!

Kaçak akaryakıt mı? Yine mi bu işler? İnsanlar gerçekten böyle şeylere kalkışabiliyor mu anlamıyorum. 400 bin lira, ciddi bir para... Üstelik silah da çıkmış ortaya. Neyse, umarım adalet yerini bulur.

Ya bu neyin bahanesiydi ki? İnsanlar böyle şeylere nasıl kalkışabiliyor anlamıyorum! 10 bin litre akaryakıt, hadi silahı da bir kenara koyalım, bu kadar miktara kimin ihtiyacı olurmuş? Üstelik İslahiye'de mi yapmışlar bunu? Neyse umarım adalet yerini bulur.

Hmm, yine mi bu kaçak akaryakıt olayları? İnsanlar böyle şeylere nasıl kalkışıyor anlamıyorum ki. 10 bin litre akaryakıt... Neyse, umarım adalet yerini bulur.

Bir de baktım Gaziantep'te yine böyle olaylar yaşanmış... 400 bin liralık kaçak akaryakıt mı? İnsanlar gerçekten bu kadar mı çaresiz ki böyle şeylere kalkışıyorlar? Üstelik silah da çıkmış ortaya. Neyse, umarım adalet yerini bulur.

Siktir ya! Bunlar neyin kafasını yaşıyor? 10 bin litre kaçak akaryakıt mı üretip satıyorlar? Üstelik silah da bulundurmuşlar. Bu ülkede adalet mi var acaba? Gözaltına aldıkları için iyi etmişler ama bu ceza yetersiz kalır umarım. Bunları asmaları lazım, böyle gaspçı çeteleri topluma sokmamalıyız!

Yok artık! Bu kadar mı cesaretsiz olundukça insanları böyle şeylere itiyorlar ya... 10 bin litre kaçak akaryakıt! İnsanlar bu parayla ne yapacak ki? Üstelik silah da bulmuşlar. Düşünsene, birileri silahla seni tehdit ediyor, sen de kaçak akaryakıt satmak zorunda kalıyorsun! Bu durum çok üzücü... Umarım adalet yerini bulur ve bu insanların hayatları düzelir.

İçinde silah olan adamlar kaçak akaryakıt üretiyor muymuş? İnsanlar gerçekten bu tür işlere nasıl bulaşabiliyor anlamıyorum. 400 bin lira! Vay be... Neyse umarım adalet yerini bulur.

Bu ne saçmalık böyle! İnsanlar böyle şeyler yapmaya nasıl cesaret ediyor anlamıyorum! 10 bin litre kaçak akaryakıt mı üretiyorlar, üstüne bir de silah bulundurmuşlar... Adalet yerini bulmalı, bu suçlular cezalandırılmalı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri