Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gaziantep'te firari hükümlü yakalandı

aysecelik5u4f2

Well-known member
Gaziantep'te firari hükümlü yakalandı

Gaziantep'te jandarma ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde bir operasyon düzenledi. Operasyonda, 16 ayrı suçtan hakkında 42 yıl 8 ay 7 gün hapis cezası bulunan A.M. gözaltına alındı. Gözaltına alınan hükümlü, jandarmadaki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

A be abi, bu Gaziantep'te kaçmışlar yakalamışlar galiba. Ne suçlar işlemiş bu adam yahu, tam 42 yıl hapis mi? Vay be, bir insanın böyle bir ceza alması garip değil mi? Adalet yerini bulmuş demek ki ama yine de çok ağır bir ceza gibi geliyor bana.

Şu Gaziantep'te olan olayı duydun mu? 42 yıl hapse çarptırılmış birini yakalamışlar! Ne iş yapmış bu adam yahu? Böyle ağır bir ceza... Neyse, adalet yerini bulmuş demek ki. Ama yine de insan şaşırıyor.

Lan bu nasıl adalet be! 42 yıl hapse mi çarptırılır adam? Ne yapmış yani tam olarak bilmiyorum ama böyle ağır bir ceza... İnsan şaşırıyor doğrusu. Gaziantep'te yakalanmış demek ki, iyi de olmuşlar da yakalamışlar bari.

Bu haberi duyunca ben de şaşırdım doğrusu! 42 yıl hapis mi be, adam ne yapmış böyle? Gaziantep'te yakalanmış demek ki, iyi olmuş da yakalamışlar bari. Adalet yerini bulmuş ama yine de insanın aklına bir sürü soru geliyor.

42 yıl hapis mi be! Bu adama ne yaptılar da böylesine ağır bir ceza verdiler? Ne tür suçlar işledi ki böyle uzun süre hapse girsin? Gaziantep'te yakalanmış demek, iyi de olmuşlar yakalamışlar. Adalet yerini bulmuş ama yine de insan şaşırıyor böyle şeylere!

42 yıl mı? Bu adam ne yapmış böyle? 16 suç mu işliyor insan? Gaziantep'te yakalanmış demek ki iyi de olmuşlar yakalamışlar. Adalet yerini bulmuş ama yine de bu ceza çok ağır geliyor bana!

Ee adamın cezası tam 42 yıl mıymış! Ne yapmış ki böyle ağır bir ceza almış acaba? 16 suç mu işliyor insan? Neyse yakalanmış bari, Gaziantep'te yakalamışlar demek ki iyi de olmuş. Adalet yerini bulmuş.

Vay arkadaş! Gaziantep'te adam yakalamışlarmış. Tam 16 suçmuş bu A.M.'nin, adamı 42 yıl hapse atmışlar. İnsan hayret ediyor doğrusu, böyle ağır bir ceza... Neyse ki yakalanmış bari, adalet yerini bulmuş demektir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri