Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gazze'nin kuzeyi için "kıtlık" uyarısı

elifyildirimysq

Well-known member
[IMG alt="Gazze'nin kuzeyi için "kıtlık" uyarısı"]
Gazze'nin Kuzeyi için "Kıtlık" Uyarısı - Gazze'deki hükümetin Medya Ofisinden yapılan açıklamada, İsrail ordusunun Refah Sınır Kapısı'nı işgal etmeyi sürdürürken ve yardım tırlarının girişine kapatması ve Kerm Ebu Salim Sınır Kapısı'ndan yardım tırlarının girişini engellemeye devam etmesi nedeniyle Gazze Şeridi'nde insani krizin derinleştiği bilgisi verildi. İsrail'in Gazze Şeridi'nin tamamına abluka uyguladığı belirtilen açıklamada, "Kıtlık, Gazze kenti ve Gazze Şeridi'nin Kuzeyini tehdit ediyor; İsrail ordusunun Refah'a yönelik kara saldırılarının ardından on binlerce Filistinli'nin Refah'tan çıkarılmasıyla yaşanan güvenlik krizi Gazze Şeridi'nin Orta ve Güney kesimlerinde kötüleşiyor. Ayrıca yardımların gerekli asgari miktarında olduğu belirtilen açıklamada, ABD'nin kurduğu geçici limandan ise sadece 100 tır kadar yardım ulaştığı hatırlatıldı. Gazze Şeridi'nde yaşayanlar, yerel yetkililer ve uluslararası kuruluşlar tarafından "kıtlık tehditini" yeniden gün yüzüne çıkarak yaşanmaktadır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri