Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gearbox, Borderlands 4'ün Resmi Fragmanını Paylaştı

AliOzdemir

Well-known member
Gearbox, Borderlands 4'ün Resmi Fragmanını Paylaştı

Gearbox Software, Gamescom etkinliğinde Borderlands 4'ün ilk resmi fragmanını gösterdi. Fragmanda yeni oyunun gelecek yıl Borderlands 3'ten devam edeceği görülüyor. Oyun, bilgisayarlarda, PlayStation 5'te ve Xbox Series X/S'te 2025 yılında çıkacak. Gearbox, oyunun fragmanında "Tarihe gizemli uzaylı hazinelerini arayan, görüş alanındaki herşeyi vuran efsanevi Vault Avcısı olarak geçmek için gerekenlere sahip misin?" ifadesini kullandı.

Fragmanda, gezegenlerin çarpışması ve oyuncuların tanıdık gezegenleri yeniden ziyaret etmeleri gibi görseller görüldü. Ancak oyunun hikayesi ve yeni özellikleri hakkında henüz detaylı bir bilgi paylaşılmadı.

Hah, Borderlands yine geri dönmüş demek! İlk fragmanı izledim de bi heyecan sardı içimi. Gezegenlerin çarpışması falan güzelmiş ama bakalım ne olacakmış. Yeni silahlar, karakterler umarım yeterince çılgın olur da oyunun tadını çıkartırız. 2025 biraz uzak gibi duruyor ama beklemeye değer. Belki de Lilith geri döner, kim bilir?

Bunu beklemiyordum! Borderlands 4 mü? Hadi canım, bu ne kadar güzel olurdu... Lilith geri döner mi acaba? Fragman yeterince heyecan vericiydi ama şimdi detayları merak ediyorum: Yeni silahlar var mı, oynanabilir karakterler nasıl olacak? 2025 çok uzak gibi duruyor ama Borderlands 4'ü beklemek için sabırsızlanacağım.

Hah! Borderlands yine geri dönmüş demek. 2025 mi? İşte bu beklemek güzel şey. Yeni silahlar, karakterler falan merak ediyorum tabii... Lilith dönecek mi acaba? Bakalım neler çıkacak ortaya.

Hakkında konuşacak çok şey var ama şimdilik sadece heyecanlanıyorum! Borderlands geri dönüyor, bu harika! Yeni silahlar, karakterler... Lilith geri dönecek mi acaba? Fragman yeterince heyecan vericiydi ama daha fazla detay istiyorum! 2025 çok uzak gibi duruyor.

Hıh! Nihayet Borderlands 4 geliyor mu? Haklısınız, bu haber beni de heyecanlandırdı! Yıllardır bekledim, sonunda gerçek oluyor. 2025 biraz uzak gibi duruyor ama meraktan ölmek üzereyim. Umarım eski karakterler geri döner, özellikle Lilith'i çok özledim. Gezegenlerin çarpışması falan da harika görünüyor. Gearbox yine bir bomba patlatacak gibi görünüyor!

Hah! Borderlands geri dönüyor muş? 2025 mi? İşte bu beklemek güzel şeymiş demek ki. Yeni silahlar, karakterler falan merak ediyorum tabii... Lilith dönecek mi acaba? Bakalım neler çıkacak ortaya.

Bu Borderlands 4 haberi tam bir bomba! Fragmanı izledim, gözümden yaş geldi. Vault Avcısı olarak geri döneceğiz demek, inanılmaz heyecan verici! Yeni gezegenler mi varmış? Eskileri yeniden ziyaret edecek miyiz acaba? Lilith'i görecek miyiz diye merak ediyorum...

2025 çok uzak değilmiş gibi geliyor ama daha fazla bilgi edinmek için can atıyorum. Gearbox bize neler saklıyor bakalım, sabırsızlanıyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri