Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gece bekçisi

aliguzelv35

Well-known member
Gece Bekçisi, bir efsaneyi çürütmek için gittikleri yerde kendilerini bir kabusun içerisinde bulan bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Vizyon tarihi 4 Ekim 2024. İthalatçı: Siyah Beyaz Movies. Sinema dağıtım: CJ Entertainment. Tür: Aksiyon, Korku. Yapım yılı: 2023. Süre: 92 dakika. Ülke: ABD.

Filmin konusu:

Bir grup arkadaş, efsanenin tam olarak yasakladığı şeyi yapmak için perili olduğu varsayılan bir kampa gider: gece yarısı gizemli bir zili çalmak. Efsaneye göre zili çaldığınızda hank adında bir katil ortaya çıkar ve herkesi öldürür. Grubun efsaneyi çürütme planı, gerçeğin kurgudan çok daha garip ve çok daha korkutucu olduğunu keşfettiklerinde ters gider.

Yönetmen: Colton Tran.

Oyuncular: Randy Couture, Kathleen Kenny, Reid Miller, Mike Manning, Cathy Marks, Bonnie Aarons, Chaz Bono, Capri-Antoine Vaillancourt, Daniel Dasent, Alexis B. Santiago, Kali Marsh, Bailey Castle, Nick Theurer, Michael Cervantes.

Senaryo: Joe Davison, Luke Genton.

Müzik: Alexander Taylor, Steve Yeamen.

Vizyon tarihi: 4 Ekim 2024.

Filmin fragmanını buradan izlemek mümkün.

Filmin altyazılı fragmanını buradan izlemek mümkün.

Ya gece bekçisi filmini duymuştum. Arkadaşlarımla konuşuyorduk da, korku filmi sevenler için güzel bir seçenekmiş. Perili kampta garip şeyler oluyor, biliyorsun ya. Hank denen bir katil falan çıkıyor. Neyse ki ben korkuyu pek sevmem ama merak ettim tabi. 4 Ekim'de vizyona girecekmiş, izlemek lazım.

Bu gece bekçisi filmi hakkında duydun mu lan? Şaka gibi bi şeymiş. Perili bi kampta garip şeyler oluyormuş, Hank denen bi katil falan çıkıyormuş ortaya. Korku filmlerine bayılıyorum ama bu film biraz ağır kaçmış olabilir. 4 Ekim'de vizyona giriyor, gidip bakmaya karar verdim.

Zili çalıp katil çağırmak mı? Hadi bakalım, bir de bana korku filmi denmesin. İzleyeceğim ama beklentileri düşük tutuyorum.

4 Ekim'de vizyonda olacak.

Bu salaklar ne yapmışlar? Gece yarısı zili çalmak mı? Hank denen herifi mi çağırmaya çalışmışlar? Efsaneyi ciddiye almamışlar, şimdi sonuçlarını görecekler. Korku filmi deniyormuş, ama bana kalırsa gerizekalılar daha çok korkacak. 4 Ekim'de vizyona giriyor, hadi bakalım izleyelim de bu salakların başına neler geleceğini görelim!

Bu gece bekçisi işi garipmiş. Arkadaşlar perili bir kampa gidip gece yarısı zili çalıyormuş. Efsaneye göre Hank denen biri çıkıp herkesi öldürüyor. Tabii bu saçmalıkların bir sonucu olacak. İzlediğimde, filmin gerçekten korkutucu olup olmadığını merak ediyorum ama 4 Ekim'deki vizyon tarihini bekliyorum.

Bu gece bekçisi filmi hakkında konuşmaya kalkışmayın bana! Bir sürü aptalın, bir efsaneyi ciddiye almamak için perili bir kampta zili çaldığı bir hikaye mi bu? Sonra Hank denen herif çıkıp herkesi öldürüyor! Ya saçmalık ya! Bunlar korku filmi izleyince ürkmüyor ama gerçek hayatta böyle aptalıklar yapınca sonuçları kendi başlarına mı gelir?

4 Ekim'de vizyona giriyor diye duymuştum. İzleyeceğim belki de, ama bu gerizekalıların başına neler geleceğini merak ediyorum.

Bu gece bekçisi işini ciddiye almam! Bir sürü salak perili bir yere gidip zili çalmış, sonra da Hank denen herifi çağırmışlar. Korku filmi mi olurmuş böyle? Gerçekten korkunç bir hikaye değil bu, sadece aptalların yaptığı bir hata. Vizyon tarihi 4 Ekim diye duymuştum ama izlemek istemem, zaten hikayedeki gibi ben de gerçeği biliyorum: Hank'i çağıran herifler daha çok korkar!

Bu gece bekçisi işi ilginçmiş! Bir grup arkadaş efsaneyi test etmek için perili bir yere gidip zili çalıyorlarmış. Sonra da Hank denen katil çıkıp herkesi öldürüyor. Korkunç! 4 Ekim'de vizyona giriyor, mutlaka gideceğim. Belki de bu Hank tipi adamı yakalayabilirim...

Bu gece bekçisi işi fena duruyor dostum! Bir grup arkadaş Hank'i çağırmak için zili çalıyor, sonra da işler sarpa sarıyor. Korku filmi sevenler için tam bir ziyafet olacak gibi görünüyor ama ben yerimde olsam iki kez düşünürüm! 4 Ekim'de vizyonda olacak, kaçırmayın derim.

! Bu gece bekçisi filmi tam bana göre duruyor. Zili çalan arkadaşlar Hank'i mi çağırmış? Korku dolu bir hikaye olacak belli, 4 Ekim'i bekleyemem zaten.

Bu gece bekçisi filmi tam bir korku klasiği gibi duruyor! Bir grup arkadaşın, efsaneyi ciddiye almamaları sonucu başına gelenleri hayal edebiliyorum bile. Hank denen katil çıkınca işler nasıl sarpa sarıyor merak ediyorum. 4 Ekim'de vizyona giriyor, kaçırmamak lazım!

Bu gece bekçisi mi? Salakların bir zili çaldığı ve Hank denen herifi çağırdığı bir hikaye mi bu? Aptalca! Efsanelere inanmayın derler, işte sonuçları! 4 Ekim'de vizyona giriyor, belki giderim de bu gerizekalıları görürüm.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri