Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gediz Meslek Yüksekokulu

bullvar_katip

Administrator
Gediz Meslek Yüksekokulu, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nin Kütahya'nın Gediz ilçesindeki meslek yüksekokuludur. Tarihçe Gediz Meslek Yüksekokulu, yeni teknolojik gelişmelere paralel olarak çağdaş yaklaşımlarla yetiştirilmiş meslek elemanı bulmakta güçlük çekilen yeni ve önemli çalışma alanların gereksinimlerini karşılayacak düzeyde ve donanımda meslek insanları yetiştirmek amacıyla 1993 yılında Yükseköğretim Kurulu'nun kararıyla Kütahya Dumlupınar Üniversitesine bağlı olarak kurulmuştur. Programlar Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu bünyesinde 13 programda eğitim-öğretim verilmektedir. Adalet (*) Bankacılık ve Sigortacılık Bilgisayar Programcılığı Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Giyim Üretim Teknolojisi Grafik Tasarımı İş Sağlığı ve Güvenliği (Örgün/İkinci öğretim) İlk ve Acil Yardım Lojistik Moda Tasarımı Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Örgün/İkinci öğretim) Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Daha öncedan MYO bölümleri arasında yer alan Mekatronik ve Tıbbi ve Aromatik Bitkiler programları öğrenci alımına kapalıdır. ( )Gediz MYO bünyesindeki Adalet programına ilk öğrenciler 2020-21 eğitim öğretim döneminde kabul edilecektir. Teknik olanaklar Gediz MYO alanında 20 derslik, 1 amfi, 1 kütüphane, 6 laboratuvar, 3 atölye ve 1 botanik bahçesi bulunmaktadır. Sosyal yaşam Gediz Meslek Yüksekokulu, ilçe merkezine 3km mesafede ve 418.000 m2 alan üzerine kurulu yerleşkesinde futbol, basketbol, tenis gibi spor faaliyetlerinin yapıldığı spor tesisi ve sosyal tesisleri bulunmaktadır. MYO'nun 150 metre mesafede Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait 500 öğrenci kapasiteli kız öğrenci yurdu yer almaktadır. Ulaşım Gediz Meslek Yüksekokulu, Gediz-Kütahya kara yolu 3. Km'si üzerindeki yerleşke içinde bulunmaktadır. Kaynakça Dış bağlantılar Gediz Meslek Yüksekokulu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kategori:Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Kategori:Türkiye'deki devlet meslek yüksekokulları Kategori:1993'te kurulan eğitim kurumları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri