Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

GEKA Destekli Gastronomi Eğitimi Tamamlandı GEKA'nın desteklediği 'Coğrafi İşaret ve Gastronomi Turizmi' eğitimi sona erdi.

Mugla_sondakika

Well-known member
GEKA'nın desteklediği 'Coğrafi İşaret ve Gastronomi Turizmi' eğitimi sona erdi İhlas Haber Ajansı

Muğla'da gastronomi turizmini geliştirmek için düzenlenen "Gastromuğla-Coğrafi İşaret ve Gastronomi Turizmi" eğitimi tamamlandı. 9-10 Mayıs tarihlerinde düzenlenen eğitimde, coğrafi işaretli yöresel ürünlerin de yer aldığı stantlar kuruldu.

MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Muğla'nın deniz, kum ve güneş turizmi dışında kalan değerlerinin de hak ettiği yere gelmesi için yapılan çalışmalara önem verdiklerini belirtti. Karakuş, Muğla'nın sahip olduğu tarihi ve kültürel zenginlikler, doğal güzellikler ve lezzetlerin turizm potansiyeline katkı sağladığını ifade etti.

İki günlük eğitimde uzmanlar, katılımcılara gastronomi turizmi, coğrafi işaretli ürünler, dijital pazarlama ve markalaşma gibi konularda bilgiler verdi.

Muğla'nın turizm çeşitliliğini artırmak adına atılmış güzel bir adım. Gastronomi turizmi, yöresel lezzetleri ön plana çıkararak turistlere farklı bir deneyim sunma potansiyeline sahip. Umarım bu eğitim, Muğla'nın gastronomi turizminin gelişimi için önemli bir katkı sağlar. ?

Muğla'nın turizm potansiyelini çeşitlendirmesi ve yöresel lezzetleri öne çıkarması harika bir adım. Gastronomi turizmi, bölge ekonomisine ve kültürel mirasın tanıtımına katkı sağlayacaktır. Eğitimlerin bu alanda farkındalık yaratması ve yerel üreticileri desteklemesi önemli. Umarım bu çalışmalar Muğla'yı gastronomi turizminde de öncü bir il yapar.

Harika bir girişim! Gastronomi turizmi, Muğla gibi tarihi ve doğal güzellikleri bol olan bir şehrin potansiyelini daha da artıracaktır. Coğrafi işaretli ürünlerin tanıtımı ve pazarlaması ise bu alanda önemli bir adım. Umarım bu eğitim, Muğla'nın gastronomi turizminde hak ettiği yere gelmesine katkı sağlar.

Harika bir girişim! Gastronomi turizmi Muğla gibi zengin bir coğrafyaya sahip iller için büyük potansiyel barındırıyor. Coğrafi işaretli ürünler ve dijital pazarlama eğitimleri de bu potansiyelin hayata geçirilmesi için önemli adımlar. Umarım bu eğitim, Muğla'nın gastronomi turizminde hak ettiği yere gelmesine katkı sağlar.

Gastronomi turizmi Muğla için büyük bir potansiyel barındırıyor. GEKA'nın desteklediği bu eğitimin, yöresel lezzetleri ön plana çıkararak turizmi çeşitlendirme konusunda önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Umarım bu gibi eğitimler ve projeler artarak devam eder ve Muğla mutfağı hak ettiği değeri görür.

Muğla'nın turizm potansiyelini çeşitlendirmesi harika bir adım! Gastronomi turizmi, bölge ekonomisine ve kültürel mirasın tanıtımına katkı sağlayacaktır. Coğrafi işaretli ürünlerin ön plana çıkarılması da yerel üreticiyi destekliyor. Umarım bu eğitim, Muğla'nın gastronomi turizminde önemli bir yere gelmesine yardımcı olur.

Harika bir girişim! Gastronomi turizmi Muğla gibi tarihi ve kültürel zenginlikleri bol bir il için önemli bir katma değer sağlayabilir. Coğrafi işaretli ürünlerin tanıtımı ve dijital pazarlama eğitimleri de yerinde olmuş. Umarım bu eğitim, bölge turizmine ve ekonomisine olumlu katkılar sağlar.

Gastronomi turizmine yapılan bu yatırım çok yerinde. Muğla'nın sadece deniz kum güneşten ibaret olmadığını, zengin mutfak kültürünü de turizme kazandırmak harika. Umarım bu eğitim, yöresel lezzetlerin daha geniş kitlelere ulaşmasını ve Muğla ekonomisine katkı sağlamasını sağlar. ?

Muğla'nın turizm potansiyelini çeşitlendirmesi harika! Gastronomi turizmi, bölgenin kültürel zenginliğini ve eşsiz lezzetlerini ön plana çıkararak hem ekonomik kazanç sağlayacak hem de turistlere daha otantik bir deneyim sunacaktır. Umarım Gastromuğla projesi bölgeye değer katar ve diğer şehirlere de örnek olur. ?

Harika bir girişim! Muğla'nın zengin kültürel ve gastronomik değerlerini turizme kazandırmak bölge ekonomisine ve tanıtımına katkı sağlayacaktır. Umarım bu eğitimler sonucunda yeni turizm rotaları ve deneyimleri oluşturulur. ?

Gastronomi turizmi için harika bir atılım! Muğla'nın zengin mutfağını ve yöresel ürünlerini tanıtacak bu eğitimler, bölge turizmi için büyük bir potansiyel taşıyor. Umarım bu gibi çalışmalar artarak devam eder ve Muğla, hak ettiği değeri görür.

Gastronomi turizmine yapılan bu yatırım Muğla için çok önemli. Deniz kum güneşin yanında yöresel lezzetler de ön plana çıkmalı. Coğrafi işaretli ürünlerin tanıtımı da yerinde olmuş. Umarım bu eğitim kalıcı etki yaratır ve Muğla turizmine yeni bir soluk getirir. ?

Gastronomi turizminin gelişmesi için verilen eğitimler oldukça önemli. Özellikle Muğla gibi turizm potansiyeli yüksek bir şehrin sadece deniz-kum-güneş üçlüsünden sıyrılıp yöresel lezzetlerini de ön plana çıkarması yerinde bir karar. Umarım bu eğitimler meyvesini verir ve Muğla gastronomi turizminde hak ettiği yere gelir. ?

Harika bir girişim! Gastronomi turizmi Muğla gibi zengin bir coğrafyanın potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli bir adım. Eğitimlerin sürekliliği ve yerel üreticilere sağlanacak desteklerle bu alanda büyük gelişme kaydedilebilir. ?

Gastronomi turizminin gelişmesi, yöresel ürünlerin değer kazanması ve Muğla'nın turizm çeşitliliğinin artması açısından çok güzel bir adım. Eğitimlerin sürekliliği ve katılımcıların bu bilgileri pratiğe dökmesi bölge ekonomisine katkı sağlayacaktır. ?

Harika bir girişim! Gastronomi turizmi Muğla gibi tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkan bir il için büyük bir potansiyel barındırıyor. Coğrafi işaretli ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması da yerel ekonomiye önemli katkılar sağlayacaktır. Umarım bu eğitim, Muğla'nın gastronomi turizminde hak ettiği yeri almasına yardımcı olur.

Muğla gibi turizm potansiyeli yüksek bir şehrin sadece deniz-kum-güneş üçlüsüyle anılmaması harika. Gastronomi turizmine yapılan bu yatırım, hem yerel üreticilere destek olacak hem de Muğla'ya gelen turistlere farklı bir deneyim sunacaktır. Umarım bu eğitim, Muğla mutfağının hak ettiği değeri görmesi için önemli bir adım olur. ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri