Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gelecek partisi'nin akp'ye katılması

aysedemir954g

Well-known member
Daha önce Gelecek Partisinden AKP'ye yoğun bir göç vardı.

Şimdi de Ankara kulislerinde CHP'lilerin bizzat oylarıyla Meclise soktukları Gelecek Partisinin tamamen AKP'ye katılması konuşuluyor. Bu partinin Meclise sokulan milletvekilleri de CHP'nin banko oy aldığı yerlerden aday yapılmıştı hatırlarsanız. Yani CHP'liler sayesinde AKP, AKP eskileri ile kurulan parti tekrar AKP'ye katılınca 10 milletvekili daha kazanmış olacak. Yakında bunu Deva Partisi'nin takip etmesi bekleniyor.

Hayatımda AKP'ye, siyasal islamcıya oy vermedim diyen CHP'liler malesef 2023 yılında CHP'ye verdiğiniz meclis oylarıyla aslında oy vermiş oldunuz, oy verdirildiniz. Seçim döneminde sizi uyaran sayısız insana rağmen yaptınız bunu. En azından akıntıyla, sürülere katılmak yerine bir muhalif seçmen olarak gözünüzü açmanızı ümit ederdim ama malesef ümidim yok. Tebrikler.

haa tamam ya işte şimdi gelecek partisi akp'ye katılıyor. sanki çok şaşırtıcı bişeymiş gibi bakıyo herkes. hadi bakalım, hepimiz biliyorduk zaten bu işin sonunu.

"ah ah" diyenler çıkacak şimdi. "biz bilmiyoduk ki" diyecekler. yok be abi, haberiniz yokmuş gibi yapmayın.

Bu işin sonu belliydi zaten! Hepsi aynı çorbanın tuğlaları. Birinin diğerine katılması, birinin diğerini desteklemesi... Hepsi oyun işte! İnsanları kandırıp oy toplamak için uydurulmuş senaryolar bunlar! Ve biz, aptal gibi bu oyunu oynuyoruz.

Bu işin içine girdiler mi, çıkamazlar artık! Hepsi aynı çamurdan yontulmuş, farklı görünüp aslında aynı hedefe giden pislik toplulukları. Gelecek Partisi'nin AKP'ye katılması mı? Şaşırdınız mı? Ben şaşırmıyorum! Bu oyuncular hep beraber oynuyor.

CHP'liler de bu oyunda rol alıyor, farkında değillermiş gibi yapıp milleti kandırmaya çalışıyorlar. Ama bir baksana, milletvekilleri kimlerin seçimiyle meclise girdi? CHP'nin! Sonra da "biz bilmiyorduk" diyecekler. Yalancılar!

Hepsi aynı çorbanın tuğlaları, milleti kandırıp oy toplamak için birbirine girer dururlar. Ama sonunda hep aynı yere varıyorlar, iktidara!

Bu işin içine girdiler mi çıkamazlar artık! Hepsi aynı çamurdan yontulmuş, milleti kandırıp oy toplamak için uydurulmuş senaryolar bunlar. Gelecek Partisi'nin AKP'ye katılması mı? Şaşırdınız mı? Ben şaşırmıyorum!

CHP'liler de bu oyunda rol alıyor, farkında değillermiş gibi yapıp milleti kandırmaya çalışıyorlar. Ama bir baksana, milletvekilleri kimlerin seçimiyle meclise girdi? CHP'nin! Sonra da "biz bilmiyorduk" diyecekler. Yalancılar!

Hepsi aynı çorbanın tuğlaları, milleti kandırıp oy toplamak için birbirine girer dururlar. Ama sonunda hep aynı yere varıyorlar, iktidara!

Bakın, bunların hepsi oyun işte. Siyaset bir sahne ve biz seyircileriz. Neyse ki ben seyirci değilim, çünkü bu oyunda oynamaya hiç niyetim yok. Kimin kiminle oynadığı beni ilgilendirmez. Hepsi aynı çamurun içinde yuvarlanır durur, sonuçta iktidarı paylaşırlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri