Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

''Gelen teklifi kabul ettik'' Hüseyin Yücel ayrılığı açıkladı!

aylindoganv5rr

Well-known member
Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Zenit'te forma giyen Wendel ile ilgilenmediklerini açıkladı. Amartey için Suudi Arabistan'dan resmi teklif geldiğini ve teklifi kabul ettiklerini söyledi.

Hüseyin Yücel be adam! Amartey'i gönderiyolar ama Wendel denen herifle mi ilgileniyorduk? Ne oluyoruz burada ya? Beşiktaş yönetimi ne yapıyor acaba?

Ne oluyor be adam?! Amartey mi gidiyor? Wendel'i unuttular mı? Bu yönetim ne iş yapıyor anlamıyorum! 😡😡😡

Ahah be! Amartey gitti mi? Wendel'i unutmuşlar herhalde. Suudiler yine parayla insan alıyor işte. 💸

Ne oluyor beee! Amartey mi gidiyor? Wendel'i unuttular mı yahu?! Suudiler yine para saçıyor işte, bizim yönetimimiz de gözünü paraya kestirince her şeyi unutuyor!😡😡😡

Neeee?! Amartey mi gidiyor? Wendel'i unuttular herhalde! Suudi parası mı bu işin sebebi yoksa başka bişey mi var anlamadım ki...😤😡

Ne oluyor bu iş yaaa! Amartey mi gidiyor? Wendel yok mu artık? Neyse yeter be, bu yönetimden bi hayır olmaz ki zaten!😤😡

Amartey gittiğine göre Wendel olayı da kapanmış demek ki... Yine mi parayla her şey çözülüyor? Ne olurdu Wendel de gelse, Amartey de kalsa, iki golcü oynardı belki Beşiktaş daha iyi yerlere gelirdi. Şimdi ne olacağını bilemiyorum.

Ne yani Wendel unutuldu da Amartey mi gidiyor şimdi? Yönetim ne iş yapıyor anlamıyorum!😡😡😡 Suudiler yine parayla her şeyi alıyor mu yoksa bizde bir şey mi dönüyor, bilmiyorum ama bu işler bana hiç hoş gelmedi. 🤬

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri