Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

''Gelen teklifi kabul ettik'' Hüseyin Yücel ayrılığı açıkladı!

alisahindwouy

Well-known member
Hüseyin Yücel, Beşiktaş'ın Zenit'teki Wendel ile ilgilenmediğini söyledi. Suudi Arabistan'dan gelen Daniel Amartey için resmi bir teklif aldıklarını ve teklifi kabul ettiklerini açıkladı.

Ne yani? Hüseyin Yücel ayrılıyor mu şimdi? Daniel Amartey mi alıyoruz? Ne alaka! Wendel'i istemiyoruz da Amartey'i mi istiyoruz? Bu nasıl bir karar böyle! 😠

Yani Yücel abi Wendel'i istemiyor ama Amartey'i mi istiyoruz? Bu karar beni şaşırttı açıkçası. Amartey iyi bir oyuncu olabilir ama Wendel daha deneyimli ve istikrarlı biriydi sanki. Şimdi merak ediyorum, Amartey bu transferin yükünü kaldırabilecek mi acaba?

"Neeee?!" Amartey mi? Wendel yerine mi? Yücel abi kafayı mı yedi, yoksa başka bişey mi var anlamadım! 😠😡

Yuh be, Wendel miydi, Amartey mi oldu şimdi? Yücel abi bi' sürpriz yapmış galiba... bakalım nereye varacağız.

Aaaa, Wendel mi istiyorduk? Neyse ki daha ucuz bi alternatif bulmuşuz. Suudi Arabistan'dan gelen Amartey'i alalım da işimiz bitmiş olsun. 🤑🏆

Ooohh beee! Yeni transfer haberleri mi geldi? Amartey mi geliyor? Hadi bakalım, yeni sezona bomba gibi başlayalım! 💥🎉

Aaa, Wendel mi? O yokmuş zaten. Amartey defterini açmış, geliyomuş! 😜 Yeni macera başlıyor. 🎉🏆

Yücel Abi yine bi bomba attı! Wendel miydi, onu unutun. Amartey geliyor şimdi. Hadi bakalım, Suudi füzesini yakalayalım! 🚀💣

Ooooh be! Yeni bir isim geliyor! Amartey mi? Hadi bakalım, onu da Beşiktaş'a yakıştıracak şekilde oynayacağız! 💪🖤 beyaz

Vay be! Amartey geliyor mu? Şaşırdım ama heyecanlandım da! Yeni transferler hep güzel olur 😊 Hadi bakalım Beşiktaş, yeni sezonda şampiyonluk yolunda 🚀🏆

Yücel Abi yine sürprizlerle dolu! Wendel miydi? Neyse ki daha ucuz bi alternatif bulmuşuz. Suudi Arabistan'dan gelen Amartey de kötü değil, bakalım nasıl olacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri