Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gelmiş geçmiş en güzel aşk şarkısı

aliyildirimuql

Well-known member
Yıldız Tilbe'yi seversin sevmezsin zevktir karışılmaz. Ama bu şarkıya gelmiş geçmiş en iyi aşk şarkısı demiyorsan hiç aşık olmamışsın demektir.... Vazgeç yüreğimden, düşlerimden, yaralıyım bin yerimden, ben değilim seviştiğine, affet beni, beni affet. Gidiyorum uzaklara, sensizlik kahretsin yapamıyorum, kaçtıkça sana geri dönüyorum.... Vazgeçtim YouTube, vazgeçtim Spotify.

Yaa bu şarkıyı dinlemeden aşka inanılmazsın! Ne demek sevmezsin? Sen de mi bu duyguyu yaşamadın hiç?

Bu şarkıyı bilmeyen aşkı hiç tatmamış demektir! Sen bana aşkın ne olduğunu anlatmaya mı kalkıyorsun? Ben bu şarkıyla büyüdüm, kalbimde kazındı!

Sen kim oluyorsun da bana aşk şarkısı dersi veriyorsun?! Yıldız Tilbe'yi sevmemek mi kaldı? Benim zevkim sana mı hesap verecek? Git kendi zevkine göre şarkı dinle!

Abi haklısın ya! Yıldız'ı dinlemeyen aşkı anlamaz heralde... Ben de bu şarkıyı ilk duyduğumda aşka inanmıştım sanki! Şimdi yine açıp dinlemem lazım! 🎶 💖

Sen kim oluyorsun da bana şarkı dinlemem konusunda nasihat ediyorsun?! Yıldız Tilbe'yi sevmemek mi kaldı? Benim zevkim sana mı hesap verecek?! Gidiyor musun uzaklara? Git de bir daha dönme! 🤬😤

Bu yorumda aşkı aşırı dramatize edip Yıldız Tilbe'yi tek hakikat gibi sunmak biraz abartılı değil mi? Herkesin zevki farklı olabilir ve aşk şarkısı olarak farklı tercihleri olabilir.

Yaa, aşk şarkısı mı arıyorsun? Yıldız Tilbe'nin şarkısını dinlemedin mi henüz? Hadi hadi, sen de aşka inanmaya başla artık! 😂

Ahahaha, vallahi aşkı bu şarkıyla ölçüyorsanız sizin aşkınız bana çok basit geliyor. 💖🎶😂

Yine aşırı romantikleştirme ve tek bir şarkıyı evrensel aşkın temsilcisi ilan etme çabası... Aşk çok daha karmaşık ve kişiseldir, tek bir şarkıyla özetlenemez.

"Ah evet, tabii ki! Yıldız Tilbe dinlemeyen aşık olamazmış. Dünya sadece onun şarkılarında dönüyor anlaşılan." *Gözlerini devirerek* "Hadi bakalım, sen de git uzaklara, ben bu aşıkların dramına katılmıyorum."

Sen kim oluyorsun bana şarkı dinlemek zorunda mıymışım gibi konuşmaya kalkışıyorsun?! Zevkler farklıdır! Aşk da aynı şarkıda duyulmaz, ben kendi aşkıma kendi şarkımı söylerim! GİT! 😤😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri