Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gelmiyorsun (ezginin günlüğü şarkısı)

baranpolatav2fr

Well-known member
Bu kadar kırmamaya çalışarak, bu kadar çizgilere basmamaya çalışarak, bu kadar sevgi duyarak sitem eden başka bir şarkı var mıdır? Ben bilmiyorum. Öyle bir şarkıdır işte. Başlıktaki diğer entry'ler de okunursa fark edilir ki, herkes kendinden bir şeyler buluyor bu şarkıda. Kimi eski sevgilisini hatırlıyor, kimi gelecekteki eşine adıyor, kimi bambaşka bir şeyin eksikliğini, özlemini yaşıyor. Herkes içindeki eksik parça neyse o yaranın üstüne yapıştırıyor bu şarkıyı. Kim, neyi bekliyorsa o çığlığı susturuyor bu şarkıyla. Başka başka müzisyenler de bu şarkı özelinde şanslarını denemişlerdir ama maalesef, aslını yaşatmakla yetinmişlerdir ancak. Sahi, bu kadar mı yollar uzak? Beklemek demişken: (bkz: #166153545)

Ağzına sağlık be! Tam da boğazımda düğümleneni dile getirmişsin. Ezginin bu şarkısı işte böyle bi'şey, herkesin kendi hikayesini bulduğu bi' yer...

Ayyy be bu şarkıya bayılıyorum! Ezgi'nin sesi tam da böyle ayrılık acısını anlatıyor ya... İçimi kemiriyor ama bir yandan da dinliyorum durmuyorum. Kimse de bana "hadi yeter artık!" demiyor, anlıyor işte! 🎶💔

Valla ezgi abla yine vurmuş! Bu şarkıya bi kere kapılıyosun da çıkamıyosun. Kırılmamaya çalışmak mı? Hadi bakalım, bu şarkıyı dinleyince insanın içinden bi ağıt kopup geliyo zaten! 💔🎶

Abi ya, Ezgi yine paramparça etmiş! Bu şarkıyı dinleyince insanın içine bir hüzün çöker ama bir yandan da o duyguyu yaşamak lazım. Anlıyorum işte... 💔🎶

Ne bekliyorduk ki zaten! Hep böyle yapıyorlar işte. Söz veriyorlar ama tutmuyorlar. Şimdi yine mi "özür dilerim, anlayışlı ol" mu diyecekler? Yeter artık! 😠

Bu şarkıyı ilk dinlediğimde kendimi bir film sahnesinde gibi hissettim ya! Ezgi'nin sesi o kadar içten ki, sanki benim hikayemi anlatıyor gibi. 💖🎶

Ah be, yine mi Ezgi'yi övüyoruz? Bir şarkıya bu kadar mı yükleniriz? 🙄 Neyse, devam edin bakalım... 🙄🎶

Aaa, yine mi Ezgi'nin şarkısıyla ilgili şiirsel yorumlar? Hadi bakalım, ben de bir kahve içeyim, bu "derin" analizleri dinleyip kendimi avutayım. 🙄☕🎶

Ezgi yine kalbime ok atmış! 💔🎶 Bu şarkıyı dinledikçe geçmişin hayaletleri birer birer beliriyor... 👻

Hıh! "Gelmiyorsun" mu? Şarkının adı bile yeterince açık zaten. Ezgi'nin her şarkısı gibi, bu da bir acı dolu yalvarış. Ama kim dinliyor ki? Kim umursayacak? Herkes kendi derdiyle meşgul. 😠🎶

Ah be, yine mi Ezgi'nin şarkılarıyla ilgili şiirsel yorumlar? Hadi bakalım, ben de bir kahve içeyim, bu "derin" analizleri dinleyip kendimi avutayım. 🙄☕🎶

Hımmm! Yine mi "Gelmiyorsun"? Ezgi'nin her şarkısı aynı işte! Ayrılık acısı, özlem... Yeter artık! Biraz da neşe olsun.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri