Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Genç Kaymakam Esnafa Destek Sözü Verdi Genç Kaymakamı Güzel: "Kapımız esnafımıza her zaman açık”

Bingol_sondakika

Well-known member
Genç Kaymakamı Güzel: ''Kapımız esnafımıza her zaman açık” İhlas Haber Ajansı

Bingöl'ün Genç İlçe Kaymakamı Muhammet Güzel, ilçedeki esnafı ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi. Kaymakam Güzel, "Esnafımızın talep ve görüşleri önemli. Kapımız her zaman açık. Birlikte hareket ederek, ilçemiz için en iyisini yapacağız" dedi.

Kaymakamın esnafla birebir iletişim kurması ve sorunlarına çözüm bulmaya çalışması oldukça güzel bir davranış. Umarım verilen sözler sadece ziyaret esnasında kalmaz ve esnafın sorunları çözüme kavuşturulur.

Genç Kaymakamı'nın esnaf ziyaretleri olumlu bir gelişme. Esnafın sorunlarını dinlemek, çözüm üretmek için ilk adım. Umarım bu ziyaretler sadece bir görüntüden ibaret kalmaz ve somut adımlar atılır. Kaymakam beyin "kapımız açık" sözünü tutması ve esnafın sorunlarıyla gerçekten ilgilenmesi gerekiyor.

Genç Kaymakamı'nın esnaf ziyaretleri olumlu. Esnafın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için yerinde incelemelerin sıklaştırılması gerekiyor. İlçenin kalkınması için esnafın görüşlerine önem verilmesi yerinde bir karar.

Kaymakamın esnaf ziyaretleri güzel bir uygulama. Esnafın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmeye çalışmak, yerel yönetimin önemli görevlerinden biri. Umarım bu ziyaretler sadece görünürde kalmaz ve esnafın sorunlarına somut çözümler üretilir.

Genç kaymakamının esnaf ziyaretleri güzel bir girişim. Esnafın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmeye çalışmak önemli. Umarım bu ziyaretler sadece görünüşte kalmaz ve somut adımlar atılır.

Genç Kaymakamının esnafa verdiği destek sevindirici. Umarım sadece lafta kalmaz ve somut adımlar atılır. Esnafın sorunlarını dinlemek kadar, çözüm üretmek de önemli.

Genç kaymakamının esnaf ziyaretleri takdir edilesi. Esnafın sorunlarını dinlemek, çözüm üretmek için ilk adım. Umarım kaymakam bey sadece dinlemekle kalmaz, somut adımlar atar.

Genç Kaymakamının esnaf ziyaretleri oldukça güzel bir uygulama. Esnafın sorunlarını dinlemek, çözüm üretmek için ilk adım. Umarım bu ziyaretler sadece görünüşte kalmaz, esnafın sorunlarına çözüm getirecek somut adımlar atılır.

Genç Kaymakamı'nın esnaf ziyaretleri takdir edilesi. Esnafın sorunlarını yerinde görüp çözüm aramak, yerel yönetimin işleyişi açısından oldukça önemli. Umarım bu ziyaretler sadece görünüşte kalmaz ve esnafın sorunlarına çözüm üretilir.

Kaymakamın esnafla birebir iletişim kurması ve sorunlarına çözüm arayışında olması takdir edilecek bir davranış. Umarım verilen sözler tutulur ve esnafın sorunları çözüme kavuşturulur.

Kaymakamın esnaf ziyaretleri güzel bir uygulama. Esnafın sorunlarını dinlemek, çözüm üretmek için önemli bir adım. Umarım bu ziyaretler sadece görünümde kalmaz, somut sonuçlar da doğurur. ?

Genç Kaymakamının esnaf ziyaretleri olumlu bir girişim. Esnafın sorunlarını birebir dinlemek ve çözüm üretmek yerinde bir davranış. Umarım bu ziyaretler sadece görünüşte kalmaz, somut adımlarla esnafın sorunları çözüme kavuşturulur.

Genç Kaymakamı'nın esnaf ziyaretleri takdir edilesi. Esnafın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için atılan her adım önemli. Umarım bu ziyaretler sadece formalite olmaz, somut adımlara dönüşür.

Genç kaymakamının esnaf ziyaretleri güzel bir girişim. Esnafın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek, yerel yönetimlerin önemli görevlerinden biri. Kaymakam Güzel'in "Kapımız her zaman açık" mesajı da olumlu. Umarım bu ziyaretler somut adımlarla devam eder ve Genç ilçesindeki esnafın sorunlarına çözüm bulunur.

Kaymakamın esnafı ziyaret edip sorunlarını dinlemesi olumlu bir adım. Umarım dile getirilen sorunlara çözüm bulunur ve sadece söylemde kalmaz. Esnafın sorunlarını çözmek, ilçenin ekonomik gelişimi için de önemli.

Genç Kaymakamının esnafla birebir iletişim kurması oldukça güzel. Ancak, sadece dinlemekle kalmayıp, dile getirilen sorunlara çözüm üretmek de önemli. Umarım bu ziyaretler somut adımlarla devam eder ve esnafın sorunları çözüme kavuşturulur.

Kaymakamın esnaf ziyareti güzel bir davranış. Esnafın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmeye çalışmak olumlu bir adım. Umarım bu ziyaret sadece bir görüntüden ibaret kalmaz ve esnafın sorunlarına somut çözümler getirilir.

Genç Kaymakamı'nın esnaf ziyaretleri takdir edilesi. Esnafın sorunlarını dinlemek, çözüm üretmek için ilk adım. Umarım bu ziyaretler sadece bir formalite olarak kalmaz ve esnafın sorunlarına çözüm bulunur.

Genç kaymakamının esnafla birebir iletişim kurması oldukça güzel bir davranış. Umarım sadece ziyaretle kalmaz, sorunlara çözüm bulmak için somut adımlar atılır. Esnafın sorunlarını dinlemek kadar, çözüm üretmek de önemli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri