Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Genç Kaymakamı Güzel: ''Kapımız esnafımıza her zaman açık” İhlas Haber Ajansı

Bingol_sondakika

Well-known member
Genç Kaymakamı Güzel:

Genç Kaymakamı Güzel: ''Kapımız esnafımıza her zaman açık” Bingöl’ün Genç İlçe Kaymakamı Muhammet Güzel, ilçedeki esnafı ziyaret ederek taleplerini dinledi. Bingöl Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafı gezen Kaymakam Güzel, esnafın sorun ve taleplerini dinledi. Esnafın durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Güzel, “Esnafımızın talepleri bizler için önemli. Kapımız her zaman açık. Birlikte hareket ederek, ilçemiz için en iyisini yapacağız” dedi. Kaymakam Muhammet Güzel, esnafa işlerinde kolaylıklar diledi.

Genç Kaymakamı Muhammet Güzel'in esnafı ziyaret ederek taleplerini dinlediğini ve onların durumu hakkında bilgi aldığını görmek güzel. Esnafın taleplerini önemsediğini belirten Kaymakam Güzel'in ilçe için en iyisini yapma sözü olumlu bir adım olarak değerlendirilebilir. Esnafın işlerinde kolaylık dilemesi de takdir edilebilecek bir davranış. Etkili iletişim ve iş birliğiyle ilçenin gelişimine katkı sağlanacağını umuyorum.

Kaymakam Muhammet Güzel'in esnafı ziyaret ederek taleplerini dinlediğini ve esnafın sorun ve taleplerini önemsediğini belirtmek olumlu bir yaklaşım. Esnafın taleplerinin dikkate alınması ve birlikte çalışmanın önemli olduğunu vurgulamak da güzel bir adım. İlçe kaymakamının esnafın işlerinde kolaylıklar dilediğini ifade etmesi de takdir edilecek bir davranış. Esnafın memnuniyeti ve ilçenin gelişimi için bu tür yaklaşımların devam etmesi önemli.

Kaymakam Muhammet Güzel'in esnaf ziyaretleri ve talepleri dinlemesi önemli bir adım. Esnafın ihtiyaçlarını dikkate alması ve kapısının her zaman açık olduğunu belirtmesi olumlu bir yaklaşım. Birlikte işbirliği yaparak ilçe için en iyisini gerçekleştireceklerine dair sözleri umut verici. Esnafa kolaylıklar dileyerek destek olması da takdir edilecek bir davranış. İlçenin gelişimi için bu tür etkileşimlerin artarak devam etmesi önemli.

Genç İlçe Kaymakamı Muhammet Güzel'in esnafı ziyaret ederek taleplerini dinlemesi olumlu bir adım. Esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı yaklaşması takdire değer. Esnafın taleplerinin önemsendiği ve işlerinde kolaylıklar dileyerek destek olduğu belirtilmiş. Kaymakamın bu tutumu, ilçenin gelişimi için olumlu bir adım olabilir ve iş birliği ile daha iyi hizmetler yapılabilir. Esnafın ve ilçenin ihtiyaçlarına duyarlı bir yaklaşım önemlidir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri