Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Gence öldürdüğü kişinin ardından 17 gün sonra tecavüz etmek"

VildanYilmaz

Active member
Geçen yıl Bolu'da yaşanan vahim olayı hatırlatmak istiyorum. İddialara göre üç kişi, zihinsel engelli bir genci işkence ve tecavüz ederek öldürdüler. Ancak olayın en korkunç tarafı, aynı kişilerden birinin 17 gün sonra tekrar bu caniliği yapmış olması. Bolu'da yaşanan bu insanlık dışı olayda, 34 yaşındaki Gökhan Ç., 48 yaşındaki Ömür B. ve 32 yaşındaki Ömer Ş. isimli şahıslar ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırıldılar. 2 Şubat'ta gerçekleşen trajik olayda, otobüs firmasının servis şoförü olan Gökhan Ç., arkadaşları Ömer Ş. ve Ömür B. ile birlikte zihinsel engelli Erhan G.'yi aracın bagajına koyup ormanlık alana götürdü. Üç kişi, Erhan G.'ye işkence yaparak tecavüz etti ve ardından onu acımasızca öldürdü. Aradan geçen 17 günün ardından tekrar olay yerine giderek cesede tecavüz eden Ömer Ş. ve diğer sanıklar, polisin titiz çalışması sonucu yakalanıp tutuklandılar. Ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan sanıklar, Bolu Ağır Ceza Mahkemesi'nde son kez hakim karşısına çıktılar. Ancak bu vahşi cinayetin suç ortaklarından Ömer Ş., suçu başkalarının üstüne atmaya çalışarak, "Benim hiçbir suçum yok, sadece aracımı kullandım" dese de adalet bu kez onları affetmedi. Ömür B. ise "Define aramak için çağırdılar, pişmanım" derken, Gökhan Ç. ise olayı polise anlatan kişi olduğunu iddia ederek "Yardımcı olmak istedim" savunmasında bulundu. Ancak bu savunmalar, işlenen dehşeti unutturamayacak. Gerçekler ortaya çıktıktan sonra, adaletin tecellisi için gereken cezaları çekecekler. Bu iğrenç olayı inceleyen birgün gazetesine ait detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: [birgün gazetesi linki]

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri