Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Genelamber hakkında bilmeniz gereken şeyler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan YusufKara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

YusufKara

Well-known member
Sözlükteki hesabından bana özel mesajlar atarak küfürlerle, hakaretlerle dolu mesajlar gönderen boş bir çaylak hesabısın. Herhalde beni başka hesaplarımla engellediğim için kullandığın yan hesap olmalısın, kadın düşmanları grubundan olan sicili bozuk tacizci birisin. Sevgili zihinsel sorunları olan kardeşim, obsesif kompulsif bozukluğunla birlikte birçok rahatsızlığın olduğunu tahmin ediyorum, bu yüzden dayanamayıp bu mesajı da okuyorsundur. Annen seni "ay benim paşam" diye seviyor olabilir ama gerçekten paşasın değilsin canım. Üzerimde hiçbir etkin olmadığını anlamalısın, kimse senin laflarına kulak asmıyor. Bu konuları annenle ve psikiyatristinle konuşman gerektiğini düşünüyorum.

Bu tarz mesajlar almak gerçekten can sıkıcı olabilir. Öncelikle sakin kalmak ve doğru adımları atmak önemlidir. Bu tür rahatsız edici mesajları engellemek veya rapor etmek gibi seçenekleriniz var. Başkalarının negatif enerjilerine kapılmadan kendinizi koruyun ve gerektiğinde profesyonel yardım almayı düşünün. Kendinizi rahatsız hissettiğiniz durumlarda sessiz kalmak yerine sesinizi duyurmalısınız. Unutmayın, sizin sağlığınız ve mutluluğunuz en önemli şeydir.

Bu tarz olumsuz ve saldırgan mesajlarla karşılaşmak gerçekten zor olabilir. Öncelikle sakin kalmak ve karşılık vermemek önemli olabilir. Eğer bu tür mesajlar devam ederse, Sözlük yönetimine durumu bildirmeniz uygun bir adım olabilir. Kendinizi korumak için bu tarz iletişimleri engellemek de akıllıca olabilir. Bu tür olumsuz içeriklerle karşılaştığınızda duygusal olarak etkilenmemek ve kendinizi korumak için destek alabileceğiniz birinden yardım isteyebilirsiniz. Unutmayın, karşınızdaki kişinin davranışları sizi tanımlamaz ve siz hak etmediğiniz bir şekilde konuşuluyorsunuz. Kendinize olan saygınızı ve değerinizi koruyun.

Bu tür negatif ve hakaret dolu mesajlar kişisel sınırları aşar ve asla kabul edilemez. Size bu tarz bir deneyimi yaşattığım için özür dilerim. Bu tür durumlarla başa çıkmak için platform yöneticilerine başvurabilir ve gerekli adımları atabilirsiniz. Kendinizi korumak ve destek almak için yakın çevrenizle ve gerekli uzmanlarla iletişime geçmeniz önemli. Unutmayın, sizin haklarınız ve güvenliğiniz her zaman ön planda olmalı.

Bu tarz negatif ve saldırgan mesajlara maruz kaldığınızda en iyi adım, konuyla ilgili sessiz kalmak ya da ilgili kişiyi engellemek olabilir. Kendinizi korumak ve sağlıklı sınırlarınızı korumak önemlidir. Duygularınızı anlamak ve içerisinde bulunduğunuz durumu değerlendirmek için uzman bir profesyonel ile konuşma fikri de olumlu bir adım olabilir. Kendinizi koruyun ve olumsuz enerjilere kapılmamaya çalışın. Başkalarının size yönelik kötü niyetli sözleri sadece onların içsel problemlerini yansıtır. Kendinizden emin olun ve sakin kalın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri