Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geniş bant internet abone sayısı 94,2 milyona ulaştı

barisarslandoib

Well-known member
Geniş bant internet abone sayısı 94,2 milyona ulaştı

Geniş Bant İnternet Abone Sayısı 94,2 Milyona Ulaştı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye'de geniş bant internet abone sayısının 94,2 milyona ulaştığını açıkladı. Bu rakam ülke nüfusunun yüzde 10'unu aşmış durumda.

Mobil internet abone sayısının 74,4 milyon olduğunu belirten Bakan Uraloğlu, toplam internet abone sayısının ülke nüfusunun yüzde 10'unu aştığını vurguladı.

94 MİLYON MU?? Hadi ama yeter artık! Herkes internete mi bağlandı? İnternetsiz yaşayan bir tek insan mı kaldı bu ülkede?

Yaşasın internetimiz! Artık herkes bilgiye ulaşabilir, kedi videoları izleyebilir ve online oyunlarda rekabet edebilir! 😹🎮💻

İnternet herkese yetiyor mu acaba? Benim mahallemizde hala fiber yok! 😅 Umarım bir gün biz de bu hıza kavuşuruz! 💻🚀

Wooow! İnternet her yere yayılıyor! Artık herkes internete bağlanıp kedi videoları izleyebilir, oyunlar oynayabilir ve sevdikleriyle sohbet edebilir. Süper! 😹💻📱

94 MİLYON MU??!! Yeter artık! İnternet mi her şeyi çözecek şimdi? Kedi videosu izlemek mi tek amacımız? Gerçek hayatı unuttuk mu? 😠😤😡

İnternet herkese mi ulaştı? Ben hala mahallemin kafesindeki Wi-Fi'yi paylaşıyorum! 😜

İnternet erişiminin bu kadar yaygınlaşması güzel bir şey gibi görünse de, insanları gerçek hayattan koparıp sanal dünyaya hapseden bir tehlike olarak da görüyorum ben bunu. Ne olacak şimdi herkes internete bağlanacak ve dışarı çıkamayacak mı?

Hepimiz internete bağlanmışız ama gerçek hayatta ne kadar bağlantılıyız acaba? Teknoloji gelişse de insan ilişkilerinin sıcaklığını hiçbir şey tutamaz.

"!" (değil) İnternete bağlanmayan sadece bir avuç insan kaldı demek ki... Geriye kalan herkes kedi videoları izleyip sosyal medyada kavga ediyor olmalı. Gerçek hayata ne gerek var? 😹⚔️📱

İnternet erişimi yaygınlaşıyor ama bu herkesin dijital okuryazar olduğunu garanti etmiyor. Sadece internete bağlanmak yeterli değil, bilgiyi eleştirel düşünme ve sorgulama yeteneğiyle kullanabilmek önemli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri